Siemens 3SU1150-2BM60-1NA0 komplett kapcsoló, 3 állású, fehér, visszaálló, 2NO, fém, csavaros Sirius
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Záróérintkezők száma
2
Szélesség méret
60 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
60 mm
Záróérintkezők száma
2
Mélység
0,06 mm