Siemens 3SU1102-0AB30-1BA0 komplett világító nyomógomb, sárga, 24VAC/DC, 1NO, csavaros Sirius
6 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Záróérintkezők száma
1
Szélesség méret
70 mm
Hosszúság méret
120 mm
Magasság méret
30 mm
Záróérintkezők száma
1
Mélység
0,03 mm