Siemens 3SU1100-0AB50-1BA0 komplett nyomógomb, kék, 1NO, csavaros Sirius
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Nyitóérintkezők száma
0
Záróérintkezők száma
1
Védettség
IP67/IP69K
Szélesség méret
60 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
30 mm
Gyártó neve
Siemens AG
EAN
Gyártó címe
Werner-von-Siemens-Str. 1, Munich, Germany
Gyártó elérhetősége
contact@siemens.com
Gyártó
Siemens
Kivitel
Védettség
IP67/IP69K
Záróérintkezők száma
1
Gyártó/Márka
Siemens
Mélység
0,03 mm