Siemens 3SU1050-0AB30-0AA0 nyomógombfej, sárga, fém Sirius
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
30 mm
Hosszúság méret
40 mm
Magasság méret
30 mm
Mélység
0,03 mm