Siemens 3SU1001-0AB50-0AA0 világító nyomógombfej, kék Sirius
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
5 mm
Mélység
0,005 mm