Schneider Electric TeSys Mini-Vario - VCFN20GE - Komplett tokozott fő - és vészleállító kapcsoló IP65, 16A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TeSys Mini-Vario VCFN20GE 3 pólusú kapcsoló 16 A konvencionális zárt termikus áramerősségre és 11 A névleges üzemi áramerősségre (AC-23A) van méretezve 400 V-nál. A kapcsoló 690 V AC névleges üzemi feszültséggel és 8 kV névleges impulzus-állósággal rendelkezik, ami biztosítja a megbízható működést még szélsőséges körülmények között is. A készülék 400 V-nál 5,5 kW (AC-23) vagy 4 kW (AC-3) névleges üzemi teljesítménnyel bír, így széles teljesítmény-tartományban használható.
Mechanikai tartóssága 50000 kapcsolási ciklusra, míg elektromos élettartama akár 50000 ciklusra (AC-21) vagy 30000 ciklusra (DC-1...5) van specifikálva, ami hosszú távú, megbízható működést garantál. A kapcsoló 200 A-es megszakítási kapacitással rendelkezik 400 V-nál (AC-21A, AC-22A, AC-23A), és 6 kA-es feltételes rövidzárlati áramerősséggel (megfelelő biztosítékokkal társítva).
A kompakt készülékház 131 mm magas, 82,5 mm széles és 106 mm mély, így könnyen beépíthető szűk helyekre is. Az IP65 védettség biztosítja a por és víz elleni védelmet, ami lehetővé teszi a készülék használatát mostoha ipari környezetben is. A csatlakozó kábeleknél maximum 4 mm² rugalmas (érvéghüvellyel) vagy tömör vezetékek használhatók, a csatlakozásoknál 0,7 Nm meghúzási nyomatékot kell alkalmazni.
Schneider Electric TeSys Mini-Vario - VCFN20GE - Komplett tokozott fő - és vészleállító kapcsoló IP65, 16A műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: TeSys
Termék neve: TeSys Mini-VARIO
Eszköz rövid neve: VCFN
Termék típusa: Vészleállító tokozott kapcsoló
Teljesítmény szint: Standard
Pólusok száma: 3P
Kezelési mód: Forgókaros
Fogantyú színe: Piros
Fogantyú előlapjának színe: Sárga
Forgókar lakattal lezárható: 1-3 lakat, 4-8 mm
Villamos jellemzők
Jelölés: 0 - 1
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Konvencionális zárt termikus áram [Ithe]: 16 A
Névleges üzemi áramerősség [Ie]: 11 A (AC-23A) 400 V-nál
Névleges üzemi teljesítmény: 5,5 kW 400 V-nál (AC-23), 4 kW 400 V-nál (AC-3)
Szakaszos üzemi osztály: 30
Bekapcsolási kapacitás (I Rms): 200 A 400 V-nál AC-21A, AC-22A, AC-23A
Névleges rövidzárlati bekapcsolási képesség [Icm]: 0,5 kA 400 V-nál (csúcsérték)
Névleges rövid idejű áramtartás [Icw]: 140 A 400 V-nál, időtartam: 1 s
Feltételes rövidzárlati áram: 6 kA 400 V-nál - társított biztosíték 20 A aM, 6 kA 400 V-nál - társított biztosíték 20 A gG
Megszakítási kapacitás: 200 A 400 V-nál (AC-21A, AC-22A, AC-23A)
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 30000 ciklus DC-1...5, 50000 ciklus AC-21
Leválasztásra alkalmasság: Igen
Csatlakozások
Csatlakozás: Vezérlőkör: csatlakozó kábel(ek) 4 mm² rugalmas érvéghüvellyel, Vezérlőkör: csatlakozó kábel(ek) 4 mm² tömör
Meghúzási nyomaték: Vezérlőkör: 0,7 N.m - a csatlakozón
Fizikai jellemzők
Tűzállóság: 960 °C az IEC 60595-2-1 szerint
Fogantyú előlap mérete: 60 x 60 mm
Magasság: 131 mm
Szélesség: 82,5 mm
Mélység: 106 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 60947-4-1
Védőkezelés: TC
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...50 °C
Termék adatok
Pólusszám
3
Védettség
IP65
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
90 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
106 mm