Schneider Electric TeSys DF, LS1/GK1 - DF2FN100 - gG Biztosítóbetét 22x58 100A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric TeSys DF sorozatba tartozó DF2FN100 típusú NFC hengeres biztosítóbetétekkel megbízható védelmet biztosíthatsz villamos rendszereidnek. Ezek a 22mm x 58mm méretű, gG karakterisztikájú olvadóbiztosítók ideális megoldást jelentenek 500V AC feszültségű hálózatokban, ahol 100A névleges áramerősségig szükséges a túláram elleni védelem.
A DF2FN100 biztosítóbetétek műszaki paraméterei kifejezetten ipari alkalmazásokra optimalizáltak. Az 500V AC névleges üzemi feszültség (Ue) és a 100A névleges áram (In) mellett a gG karakterisztika biztosítja a megbízható működést mind normál üzemállapotban, mind túlterhelés vagy rövidzárlat esetén. A 22x58 mm-es szabványos méret kompatibilitást biztosít a legtöbb ipari biztosítéktartóval, különösen a Schneider Electric TeSys termékcsaládban. A DF2FN100 biztosítékbetétek használata különösen ajánlott ipari motorvezérlő áramkörökben, elosztóberendezésekben, valamint kritikus infrastruktúrákban, ahol a megbízható túláramvédelem elengedhetetlen a folyamatos üzembiztonsághoz.
Schneider Electric TeSys DF, LS1/GK1 - DF2FN100 -gG Biztosítóbetét 22x58 100A műszaki adatok
Termék tulajdonságok
Termékcsalád: TeSys biztosíték-leválasztó
Terméktípus: Biztosítóbetét
Eszköz rövid név: DF2
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 500 V AC
Névleges áram [In]: 100 A 500 V
Biztosíték méret: 22 x 58 mm
Biztosíték típus: NFC
Mennyiség készletenként: 10 darabos készlet
Kiegészítő információk
Biztosítékgörbe: gG
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
120 mm
Magasság méret
25 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
500
Kivitel
kerámiabiztosíték
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
100 A