Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3DC12830 - elosztószekrény teli ajtóval H1200xL800xP300
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3DC H1200xL800xP300 NSYS3DC12830 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
830 mm
Hosszúság méret
1 310 mm
Magasság méret
360 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Kivitel
rekesz ajtó
Védettség
IP66
Mélység
300 mm