Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D8825 - elosztószekrény H800xW800xD250 teli ajtóval
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H800xW800xD250 teli ajtóval NSYS3D8825 Schneider
\nS3D elosztószekrény H800xW800xD250 teli ajtóval. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 800 mm - szekrény névleges szélessége: 800 mm - szekrény névleges mélysége: 250 mm - szerelőlemez leírás: szerelőlemezzel - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó 1, test 1, tömszelence lemez 2, zár 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
820 mm
Hosszúság méret
825 mm
Magasság méret
305 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Mélység
250 mm