Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D6620P - elosztószekrény H600xW600xD200 szerelőlappal
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3D elosztószekrény H600xW600xD200 szerelőlappal NSYS3D6620P Schneider
\nS3D elosztószekrény H600xW600xD200 szerelőlappal. termékcsalád: Spacial - készülékalkalmazás: többcélú - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 600 mm - szekrény névleges szélessége: 600 mm - szekrény névleges mélysége: 200 mm - szerelőlemez leírás: teli - tömbszelence lemez típus: szabványos - készülék összetétel: ajtó zárral 1, szerelőlap 1, test 1, tömszelence lemez 1. Előnyök : .. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
615 mm
Hosszúság méret
620 mm
Magasság méret
245 mm
Mélység
200 mm