Schneider Electric PanelSet S3D - NSYS3D4620P - elosztószekrény H400xW600xD200 szerelőlappal
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a kompakt elosztószekrény 400x600x200mm méretben készül, IP66 védettségi fokozattal, amely tökéletes védelmet biztosít por és erős vízsugár ellen. Az IK10 mechanikai védettség kiemelkedő ütésállóságot garantál, így a legigényesebb ipari környezetben is megállja a helyét. A NEMA 4X/13 besorolás megerősíti, hogy a termék korrózióálló és por, valamint vízsugarakkal szemben is védett. Az NSYS3D4620P szekrény komplett megoldást kínál: egy darabból álló acél ház, galvanizált acél szerelőlap, egyszerű, sima ajtó és kábelbevezetésre szolgáló lap alkotja a csomagot. A szekrény szürke (RAL 7035) epoxy-poliészter por bevonattal rendelkezik, amely tartósságot és professzionális megjelenést biztosít.
A szekrény egyik legnagyobb előnye a rugalmas hozzáférhetőség és szerelhetőség. A reverzibilis ajtó 120 fokos nyitási szöggel, 3 pontos zárszerkezettel és 3 mm-es dupla rudazattal rendelkezik a biztonságos lezárás érdekében. Az ajtó csuklópántokkal, a kábelbevezetés csavarokkal, míg a szerelőlap rögzítőelemekkel egyszerűen eltávolítható, így a telepítés és karbantartás gyerekjáték. A ház kialakítása csatornaszerű első sínnel és dupla lemezvastagsággal készül, ami további merevséget és stabilitást kölcsönöz a szerkezetnek. Az NSYS3D4620P számos nemzetközi szabványnak megfelel, többek között az IEC 62208-nak, és rendelkezik UL, cUL, GL, BV és DNV tanúsítványokkal is, így globálisan alkalmazható különböző projektekben.
Általános adatok
Termékvonal: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3D
Alkalmazás: Többcélú
Kategória: Kompakt elosztószekrény
Méretinformációk
Névleges magasság: 400 mm
Névleges szélesség: 600 mm
Névleges mélység: 200 mm
Nettó tömeg: 13,4 kg
Szerkezeti jellemzők
Ajtó típusa: Sima
Szerelőlap leírása: Sima
Kábelbevezetés típusa: Szabványos
Telepítési kiegészítő típusa: Fali szerelés
Készülék összetétele: 1 test, 1 szerelőlap, 1 ajtó zárral, 1 kábelbevezetés
Kiegészítő információk
Ház típusa: Csatornaszerű első sín dupla lemezvastagság, Egydarabos test
Ajtók száma: Előlapon: 1 ajtó
Ajtó nyitási oldal: Reverzibilis (120°)
Zár típusa: 3 pontos zár, 3 mm-es dupla rudazat
Hozzáférhetőség: Elölről
Eltávolítható részek: Ajtó csuklópántokkal, Kábelbevezetés csavarokkal, Szerelőlap rögzítőelemmel
Anyag és felületkezelés
Anyag: Szekrény: acél, Szerelőlap: galvanizált acél
Felületkezelés: Szekrény: epoxy-poliészter por
Szín: Szekrény: szürke (RAL 7035)
Védelmi szint
NEMA védettség: NEMA 4X/13
IK védettségi szint: IK10 az IEC 62262 szerint
IP védettségi szint: IP66 az IEC 60529 szerint
Tanúsítványok és szabványok
Szabványok: IEC 62208, UL, CUL
Terméktanúsítványok: GL, BV, UL, cUL, DNV
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
620 mm
Magasság méret
250 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
200 mm