Schneider Electric PM8000 series - METSEPM89RD96 -Különálló kijelző, 3m kábel + rögzítési tartozékok
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A PowerLogic PM8000 - 89RD egy sokoldalú, önálló 96x96 mm-es távoli kijelző, amely ideális választás fejlett energiamonitorozási és menedzsment rendszerekhez. A METSEPM89RD96 termékszámmal ellátott egység tökéletesen kompatibilis a PowerLogic PM8000 és PowerLogic ION7400 sorozatú eszközökkel, lehetővé téve a rugalmas telepítést és a készülékek adatainak kényelmes megjelenítését.
A kijelző egység öt nyomógombbal vezérelhető, valamint állapotjelző LED-del (zöld) és riasztásjelző LED-del (piros) van felszerelve a gyors vizuális visszajelzés érdekében. Az RJ45 csatlakozó típus biztosítja a könnyű csatlakoztathatóságot a kompatibilis mérőeszközökhöz. Az egységhez a gyártó 3 méteres kábelt és szerelési hardvert is mellékel, megkönnyítve a telepítést. A kijelző süllyesztett szereléssel rögzíthető, ideális keret-távirányító megoldásként szolgál, kompakt 96 mm széles x 96 mm magas x 27 mm mélységű méretekkel, mindössze 300 g nettó tömeggel.
Általános adatok
Termékcsalád: PowerLogic
Termék vagy alkatrész típusa: Távoli kijelző
Eszköz alkalmazás: Ember-gép párbeszéd alkalmazás
Kompatibilitás: PowerLogic PowerLogic PM8000, PowerLogic PowerLogic ION7400
Kijelző jellemzők
Kijelző típusa: Színes TFT LCD
Kijelző felbontás: 320 x 240 pixel QVGA
Kijelző mérete: 3,5 hüvelyk
Üzenet megjelenítési képesség: Grafikus objektumok (oszlopdiagram, gomb, fény...)
Helyi jelzések: Állapot: LED (zöld), Riasztás: LED (piros)
Vezérlés típusa: 5 x nyomógomb
Csatlakozó típusa: RJ45
Fizikai jellemzők
Mellékelt felszerelés: Szerelési hardware, Kábel (3 m)
Szerelési mód: Süllyesztett
Szerelési tartó: Keretbe épített távoli kijelző
Szélesség: 96 mm
Magasság: 96 mm
Kiemelkedési mélység: 27 mm
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP54 az IEC 60529 szerint
Relatív páratartalom: 5...95 %
Üzemi magasság: 0...3000 m
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...60 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -40...85 °C
Termék tanúsítványok: IEC
Termék adatok
Szélesség méret
139,7 mm
Hosszúság méret
190,5 mm
Magasság méret
139,7 mm