Schneider Electric Modicon TM3 - TM3DM24R - bővítő modul, 16 digitális bemenet, 8 digitális relé kimenet, 24 VDC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
TM3DM24R Modicon TM3 bővítő modul, 16 digitális bemenet, 8 digitális relé kimenet, 24 VDC Schneider
\nBővítő modul TM3-24 IO relés. termékcsalád: Modicon TM3 - termék vagy komponens típusa: diszkrét I/O modul - termékcsalád-kompatibilitás: Modicon M221, Modicon M241, Modicon M251 - diszkrét bemeneti feszültség: 24 V - diszkrét kimenet típusa: relé üzemszerűen nyitott - diszkrét kimeneti logika: pozitív vagy negatív - diszkrét kimeneti feszültség: 24 V DC esetén relé kimenet, 240 V AC esetén relé kimenet. Előnyök : .. Alkalmazások: .. Előnyök : Különleges jellemző: A Modicon TM3 bővítőmodulokat egyszerű reteszszerkezettel terveztük. A buszbővítő csatlakozó segítségével eloszthatók az adatok és az áramellátás, ha a Modicon TM3 bővítőmodulokat logikai vezérlőkkel szerelik össze.... Alkalmazások: Tudjon meg többet gépvezérlési megoldásainkról!..
Termék adatok
Szélesség méret
106,86 mm
Hosszúság méret
128,49 mm
Magasság méret
hu-schneider@schneider-electric.com
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
84,6 mm