Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM262M15MESS8T controller 8 diszkrét I/O-val rendelkezik, amelyből 4 gyors bemenet és 4 gyors kimenet. A bemenetek 24 V DC feszültséggel működnek, 7,5 mA bemeneti árammal és rendkívül gyors, mindössze 1 μs kapcsolási idővel. A kimeneteket tranzisztoros technológia biztosítja, 0,5 A kimeneti áramerősséggel és akár 300 kHz-es maximális kimeneti frekvenciával. A vezérlő további előnye az 1 inkrementális/SSI enkóder bemenet, amely pontos pozicionálást tesz lehetővé mozgásvezérlési alkalmazásokban. Maximálisan 4 tengely vezérlésére képes.
A kontrollerben 32 MB programozható RAM, 32 MB operációs rendszer/weboldal RAM és 192 MB rendszermemória RAM található, valamint 1 GB beépített flash memória a felhasználói programok biztonsági mentésére. Az eszköz opcionálisan bővíthető akár 32 GB-os SDHC kártyával. A TM262M15MESS8T robosztus kialakítású, 24 V DC (20,4-28,8 V) tápfeszültséggel működik, 82 W teljesítményfelvétellel, és IP20 védettséggel rendelkezik. A széles üzemi hőmérséklet tartomány (-20...60°C horizontális telepítés esetén) biztosítja a megbízható működést különböző környezeti feltételek mellett. A készülékház méretei: 125 x 100 x 90 mm, súlya 0,67 kg.
Schneider Electric Modicon M262 - TM262M15MESS8T műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Logic/motion controller - Modicon M262
Termék típusa: Motion controller
Tápfeszültség: 24 V DC - 15...20%
Tápfeszültség tartomány: 20,4…28,8 V DC
Teljesítményfelvétel: 82 W
Bekapcsolási áram: 40 A
Túlfeszültség védelem: Van
Diszkrét I/O jellemzők
I/O száma: 8
Bemenet száma: 4, gyors bemenet az IEC 61131-2 Type 1 szerint
Bemenet feszültség: 24 V DC
Bemeneti logika: Sink
Garantált 1-es állapot feszültség: >= 15 V DC
Garantált 0-ás állapot feszültség: <= 5 V DC
Bemeneti áram: 7.5 mA gyors bemenethez
Bemeneti impedancia: 2.81 kOhm
Válaszidő: <= 1 µs bekapcsolási, I0...I3 terminálok gyors bemenethez
Konfigurálható szűrési idő: 0.001 ms - 12 ms tartományban
Kimenet jellemzők
Kimenet száma: 4 tranzisztoros gyors kimenet
Kimeneti feszültség: 24 V DC
Kimeneti áram: 0.5 A gyors kimenethez (Q0...Q3)
Kimeneti típus: Tranzisztor
Kimeneti logika: Source
Kimeneti feszültség határok: 30 V DC
Maximális kimeneti frekvencia: 300 kHz
Pontosság: +/- 0.1% 0.02…0.1 kHz esetén; +/- 1% 0.1…1 kHz esetén
Teljesítmény
Végrehajtási idő 1 KInstruction-re: 0.005 ms
Memória kapacitás: 32 MB program RAM, 32 MB OS/weboldal RAM, 192 MB rendszermemória RAM
Adattárolás: 1 GB beépített flash memória felhasználói programok biztonsági mentésére
Bővítési lehetőség: <= 32 GB SDHC kártya (opcionális)
Biztonsági mentés ideje: 1000 óra 25 °C-on
Kommunikációs lehetőségek
Átviteli sebesség: 10/100 Mbit/s Ethernet1 esetén, 10/100/1000 Mbit/s Ethernet2 esetén
Fizikai jellemzők
Méret: 125 mm szélesség, 100 mm magasság, 90 mm mélység
IP védettség: IP20
Termék adatok
Szélesség méret
183 mm
Hosszúság méret
131 mm
Magasság méret
138 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
modulokból álló
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
100,5 mm