Schneider Electric Modicon Easy M200 - TM200CE24T - PLC, 24 I/O1xRS485, 1xEthernet, tranzisztoros kimenet (source), 24 VDC
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Modicon Easy M200 TM200CE24T egy sokoldalú, kompakt PLC (Programozható Logikai Vezérlő), amely ideális megoldást kínál kisebb és közepes méretű automatizálási feladatokhoz. Ez a logikai vezérlő 24 be/kimeneti ponttal rendelkezik, beépített Ethernet csatlakozással és tranzisztoros source kimenettel, 24 VDC tápfeszültség mellett.
A TM200CE24T rendkívül rugalmas be/kimeneti konfigurációval büszkélkedhet. Összesen 14 bemeneti ponttal rendelkezik, amelyek között 4 gyors bemenet (I2...I5), 4 nagy sebességű bemenet (I0, I1, I6, I7) és 6 normál bemenet (I8...I13) található. A bemenetek 24 VDC feszültséget használnak, és 7 mA áramerősséggel működnek. A logikai vezérlő mind sink (negatív), mind source (pozitív) logikát támogat, megfelelve az IEC 61131-2 szabvány 1-es típusának. A kimeneti oldalon 10 tranzisztoros kimenet található, amelyek közül 2 gyors kimenet (Q0...Q1) PLS/PWM/PTO módban működik, a fennmaradó 8 kimenet (Q2...Q9) pedig standard tranzisztoros kimenet. A kimenetek 24 VDC feszültséggel és 0,5 A áramerősséggel működnek, pozitív logikát (source) alkalmazva. A vezérlő teljesítményfelvétele maximális terhelésnél 16 W.
A TM200CE24T vezérlő számos fejlett funkcióval rendelkezik. Pozicionálási feladatokhoz PWM/PLS módban 2 csatornát kínál 100 kHz-es frekvencián. Négyfajta vezérlőjel típust támogat: quadratúra (x1, x2, x4), impulzus/irány, egyfázisú, valamint CW/CCW, mind 100 kHz-es frekvencián a gyors bemeneteknél (HSC mód). A számláló funkció 4 gyors bemenetet biztosít (HSC módban) 100 kHz-en, 32 bites felbontással. A vezérlő memóriakapacitása 512 byte belső flash a programok biztonsági mentéséhez, valamint opcionálisan 32 GB-os micro SD kártyát is támogat. Az eszköz intelligens szabályozási funkciókkal is rendelkezik, mint például az akár 14 egyidejű hurkot kezelő állítható PID szabályozó. A válaszidők rendkívül gyorsak: a digitális kimeneteknél be- és kikapcsolásnál egyaránt 1 ms, míg a bemeneteknél a típustól függően változik a reakcióidő, a nagy sebességű bemeneteknél például mindössze 5 μs.
Schneider Electric Modicon Easy M200 - TM200CE24T műszaki adatok
Főbb jellemzők
Terméktípus: Logikai vezérlő (PLC)
Termékcsalád: Easy Modicon M200
Névleges tápfeszültség: 24 V DC
Bemenetek/kimenetek száma: 24
Bemeneti jellemzők
Bemeneti feszültség: 24 V DC
Bemeneti áram: 7 mA
Bemeneti logika: Sink vagy source (pozitív/negatív) 1-es típus, IEC 61131-2 szabvány szerinti
Bemeneti impedancia: 3.3 kOhm
Beállítható szűrési idő: 0 ms, 3 ms, 12 ms
Kimeneti jellemzők
Kimenetek száma: Q0...Q1: 2 gyors kimenet (PLS/PWM/PTO mód), Q2...Q9: 8 tranzisztoros kimenet
Kimeneti feszültség: 24 V DC
Kimeneti áram: 0.5 A
Kimeneti típus: Tranzisztoros
Kimeneti logika: Pozitív logika (source)
Kimeneti válaszidő: 1 ms bekapcsolás, 1 ms kikapcsolás (Q0...Q9)
Kimeneti frekvencia: 100 kHz gyors kimenet esetén (PWM/PLS mód, Q0...Q1)
Maximális szivárgási áram: 0.1 mA tranzisztoros kimeneteknél
Maximális feszültségesés: <1 V
Maximális közös kimeneti áram: 2 A COM 0-nál, 3 A COM 1-nél
Védelem: Túlterhelés és rövidzárlat elleni védelem 2 A-nél, 1 s automatikus visszaállás
Kommunikációs jellemzők
Rendszerjellemzők
Memóriakapacitás: 512 byte belső flash programok biztonsági mentéséhez
Adattároló eszköz: 32 GB micro SD kártya (opcionális)
Elem típusa: BR2032 Li-CFx (Lítium-Szén-Monofluorid), élettartam: 5 év
Biztonsági mentés: 3 év 25 °C-on (tápellátás megszakítása esetén)
Végrehajtási idő: 0.3 ms 1 KInstruction esetén esemény és periodikus feladatoknál
PID szabályozás: Állítható PID szabályozó akár 14 egyidejű hurokig
Mechanikai jellemzők
Méretek (Sz x M x Mé): 130 mm x 90 mm x 70 mm
Védettség: IP20 védőburkolattal
Szerelés: TH35-15 vagy TH35-7.5 típusú kalapsínre vagy panelra szerelhető
Környezeti feltételek
Üzemi hőmérséklet: 0...55 °C (vízszintes telepítés)
Tárolási hőmérséklet: -25...70 °C
Relatív páratartalom: 10...95%, kondenzáció nélkül
Rezgésállóság: 3.5 mm 5...8.4 Hz-en szimmetrikus sínen, 1 gn 8.4...150 Hz-en szimmetrikus sínen
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig, 30 gn 6 ms-ig
Üzemi magasság: 0...2000 m
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
138 mm
Magasság méret
136 mm
Mélység
70 mm