Schneider Electric Modicon Easy M200 - TM200CE24R - PLC, 24 I/O1xRS485, 1xEthernet, relés kimenet, 230 VAC
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM200CE24R controller 14 bemeneti és 10 kimeneti ponttal rendelkezik, lehetővé téve a komplex rendszerek hatékony vezérlését. A bemeneti pontok között különböző típusokat találsz: 4 nagy sebességű bemenet (I0, I1, I6, I7), 4 gyors bemenet (I2-I5), valamint 6 normál bemenet (I8-I13). A készülék 24V DC bemenetei 7 mA áramerősséggel működnek, és támogatják mind a sink (negatív), mind a source (pozitív) logikát az IEC 61131-2 szabványnak megfelelően. A 10 relé kimenet (normál nyitott) 24V DC vagy 220V AC feszültséggel működhet, és akár 2A áramerősséget is képes kapcsolni. A bemeneti és kimeneti kapcsolási idők rendkívül gyorsak, a nagy sebességű bemeneteken mindössze 5 µs, ami precíz időzítést tesz lehetővé még a legigényesebb alkalmazásokban is.
A Schneider Electric Modicon Easy M200 TM200CE24R számos fejlett funkcióval rendelkezik, mint például a 14 egyidejű hurkot támogató állítható PID szabályozó, a nagypontosságú 32 bites számlálók és különféle vezérlőjel típusok (kvadratúra, impulzus/irány, egyfázisú, CW/CCW) támogatása. A készülék kivételes megbízhatóságot és tartósságot kínál, akár 20 millió kapcsolási ciklust is kibír a relékimeneteknél. A kompakt méretek (90 mm x 70 mm x 130 mm) és a könnyű szerelhetőség (TH35-15 vagy TH35-7.5 DIN sínre vagy panelra) tovább növelik a termék értékét.
Modicon Easy M200 TM200CE24R műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Easy Modicon M200
Komponens típusa: Logikai vezérlő
Névleges tápfeszültség: 100...240 V AC
Diszkrét I/O száma: 24
Diszkrét bemenetek száma:
I2...I5: 4 gyors bemenet
I0, I1, I6, I7: 4 nagy sebességű bemenet
I8...I13: 6 normál bemenet
Diszkrét kimenetek száma: 10 relés
Bemenet feszültség: 24 V DC
Bemenet áram: 7 mA
Diszkrét bemenet logika: Sink vagy source (pozitív/negatív) típus 1 az IEC 61131-2 szerint
Kimenet feszültség: 24 V DC / 220 V AC
Kimenet áram: 2 A
Kimenet típusa: Relé, alaphelyzetben nyitott
Teljesítmény és memória
Teljesítményfelvétel: 52...64 VA 100...240 V AC esetén (max I/O-val)
Memória kapacitás: 512 bájt belső flash a programok biztonsági mentéséhez
Adattárolás: 32 GB micro SD kártya (opcionális)
Elem típus: BR2032 Li-CFx (Lítium-Szén monofluorid), elem élettartama: 5 év
Biztonsági mentés ideje: 3 év 25 °C-on (tápellátás megszakítása esetén)
Teljesítmény és feldolgozási sebesség
Végrehajtási idő 1 Kinstruction-re: 0,3 ms esemény és időszakos feladatokra
Végrehajtási idő parancsonként: 0,2 µs Boolean
Esemény feladat végrehajtási ideje: 60 µs válaszidő
Óra drift: <= 90 s/hónap 25 °C-on
Kommunikációs lehetőségek
Integrált csatlakozás típusa:
USB port mini B USB 2.0 csatlakozóval
Nem izolált soros kapcsolat serial 1 sorkapocshoz és RS485 interfészhez
Nem izolált soros kapcsolat serial 2 sorkapocshoz és RS232/RS485 interfészhez
Ethernet Modbus TCP/IP Ethernet RJ45 csatlakozóval és 1 Ethernet port 10/100BASE-T interfésszel
Átviteli sebesség:
1,2...115,2 kbit/s (alapértelmezetten 115,2 kbit/s) 15 m busz hosszúságnál RS485 esetén
1,2...115,2 kbit/s (alapértelmezetten 115,2 kbit/s) 3 m busz hosszúságnál RS232 esetén
12 Mbit/s USB esetén
10/100 Mbit/s 100 m busz hosszúságnál Ethernet Modbus TCP/IP esetén
Fizikai jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 védőburkolattal
Tanúsítványok: CE
Magasság: 90 mm
Mélység: 70 mm
Szélesség: 130 mm
Működési környezet
Relatív páratartalom: 10...95%, kondenzáció nélkül (üzemelés és tárolás során)
Környezeti hőmérséklet működés közben: 0...55 °C (vízszintes telepítés)
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -25...70 °C
Termék adatok
Szélesség méret
136,55 mm
Hosszúság méret
143,12 mm
Magasság méret
94,97 mm
Mélység
70 mm