Schneider Electric Modicon Easy M100 - TM100C32RN - PLC, 32 I/O, 1xRS485, 230VAC
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM100C32RN modell kiemelkedik 32 diszkrét be- és kimenetével, amely részletesen 20 bemenetre és 12 kimenetre oszlik. A bemenetek kategóriája szerint 2 nagysebességű (I0-I1), 4 gyors (I2-I5) és 14 normál bemenettel (I6-I19) rendelkezik. A bemenetek 24V DC feszültséggel működnek, míg a kimenetek relés típusúak (normál nyitott), amelyek 24V DC vagy 220V AC feszültséggel terhelhetők, akár 2A áramerősségig. A relés kimenetek különösen előnyösek olyan alkalmazásokban, ahol különböző típusú terheléseket kell kapcsolni, legyen szó DC vagy AC fogyasztókról. A relékimenetek mechanikai élettartama 20 millió kapcsolási ciklus, míg az elektromos élettartamuk 100000 ciklus AC-12 240V, 480VA rezisztív terhelés mellett.
Az eszköz kiemelkedő számítási kapacitással rendelkezik, 1024 kB belső flash memóriával, amely akár 10000 program utasítás tárolására is elegendő. A programok végrehajtási sebessége is figyelemre méltó, Boolean műveleteknél 0,2 μs utasításonként, míg esemény és periodikus feladatoknál 0,3 ms 1 KInstruction végrehajtási idővel. A vezérlő számos fejlett funkcióval rendelkezik, mint a max. 14 egyidejű PID szabályozó hurok, kvadratúra jelek kezelése 60 kHz-ig, vagy a számlálási funkciók. A TM100C32RN továbbá két nagysebességű számlálóbemenettel rendelkezik (HSC mód), amelyek 60 kHz frekvenciáig és 32 bit felbontásban működnek. A fejlett kommunikációs képességek között megtalálható egy USB port (mini B USB 2.0 csatlakozóval), valamint két nem izolált soros kapcsolat, amelyek támogatják a Modbus master/slave protokollt és a SoMachine-Network használatát.
A készülék 100-240V AC tápfeszültséggel működik (85-264V közötti tartományban), teljesítményfelvétele 32-44 VA között mozog maximális I/O terhelésnél. Kompakt méretének (szélesség: 175 mm, magasság: 90 mm, mélység: 70 mm) köszönhetően könnyen beilleszthető meglévő vezérlőszekrényekbe is. A TM100C32RN szerelése egyszerűen megoldható TH35-15 vagy TH35-7,5 típusú DIN sínre, illetve panelra, rögzítőkészlettel. Az eszköz IP20 védettségi fokozattal rendelkezik (védőburkolattal), és megfelel az EN/IEC 61010-2-201 és EN/IEC 61131-2 szabványoknak, valamint CE tanúsítvánnyal rendelkezik. Üzemi hőmérséklet-tartománya 0-55°C (vízszintes telepítés esetén), míg tárolási hőmérséklete -25-70°C között lehet.
Schneider Electric Modicon Easy M100 - TM100C32RN -PLC, 32 I/O, 1xRS485, 230VAC műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Easy Modicon M100
Termék vagy komponens típus: Logikai vezérlő
Névleges tápfeszültség [Us]: 100...240 V AC
Diszkrét I/O száma: 32
Diszkrét kimenetek száma: 12 relé
Diszkrét bemenet feszültség: 24 V
Diszkrét bemenet feszültség típus: DC
Diszkrét bemenet áram: 7 mA normál bemenetnél, 7 mA gyors bemenetnél, 9 mA nagysebességű bemenetnél
Diszkrét kimenet feszültség: 24 V DC, 220 V AC
Diszkrét kimenet áram: 2 A
Diszkrét kimenet típus: Relé, alaphelyzetben nyitott
Teljesítményfelvétel VA-ben: 32…44 VA 100...240 V AC esetén (maximális I/O-val)
Kiegészítő információk
Tápfeszültség határok: 85…264 V
1-es feszültségszint garantált: >= 15 V bemenetnél
0-ás feszültségszint garantált: <= 5 V bemenetnél
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Bekapcsolási áram: 50 A
Bemeneti impedancia: 3,3 kOhm normál bemenetnél, 3,3 kOhm gyors bemenetnél, 2,81 kOhm nagysebességű bemenetnél
Konfigurálható szűrési idő: 0 ms, 3 ms, 12 ms a bemeneteknél
Kimenet feszültséghatárok: 30 V DC, 250 V AC
Maximális áram kimenetenként: 4 A COM 0-nál, 4 A COM 1-nél, 4 A COM 2-nél
Elektromos élettartam: 100000 ciklus AC-12, 240 V, 480 VA, rezisztív; 100000 ciklus DC-12, 24 V, 48 W, rezisztív
Kapcsolási frekvencia: 0.1 Hz maximális terhelésnél, 5 Hz terhelés nélkül
Mechanikai élettartam: 20000000 ciklus relékimeneteknél
Minimális terhelés: 10 mA 5 V DC-nél a relékimenetekre
Memóriakapacitás: 1024 kB belső flash 10000 utasítással a programok biztonsági mentéséhez
Adattárolási eszköz: 32 GB micro SD kártya (opcionális)
Kommunikáció
Fizikai jellemzők
Magasság: 90 mm
Mélység: 70 mm
Szélesség: 175 mm
Környezeti paraméterek
IP védettségi fokozat: IP20 védőburkolattal
Terméktanúsítványok: CE
Szabványok: EN/IEC 61010-2-201, EN/IEC 61131-2
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig, 30 gn 6 ms-ig
Mikroszakadás immunitás: 10 ms
Rezgésállóság: 3,5 mm 5…8,4 Hz-en szimmetrikus sínen, 1 gn 8,4…150 Hz-en szimmetrikus sínen, 3,5 mm 5…8,4 Hz-en panel rögzítésnél, 3 gn 8,4…150 Hz-en panel rögzítésnél
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeltetéshez: 0…55 °C (vízszintes telepítés)
Környezeti levegő hőmérséklet tároláshoz: -25…70 °C
Szennyezettségi fok: <= 2
Üzemi magasság: 0...2000 m
Tárolási magasság: 0…3000 m
Termék adatok
Szélesség méret
137,029999999999 mm
Hosszúság méret
186,9 mm
Magasság méret
hu-schneider@schneider-electric.com
Kivitel
kompakt
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
70 mm