Schneider Electric Lexium SD3 - SD328BU68S2 - 3f léptetőmotor hajtás, 6,8 A, Profibus DP, 230 VAC
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Lexium SD3 3f léptetőmotor hajtás, 6,8 A, Profibus DP, 230 VAC SD328BU68S2 Schneider
Ez a termék a Lexium SD3 termékcsalád része, amely a mozgásvezérléshez használt léptetőmotorok kínálatát tartalmazza. A 3 fázisú léptetőmotor-meghajtó integrált Profibus DP Fieldbus kommunikációs interfésszel. Ez egy 100V-120V, 200V-230V névleges tápfeszültségű, 2,5A maximális motorfázis-áramú, 115V-on 180W, 230V-on 270W névleges teljesítményű motorhajtás. Ventilátoros hűtéssel rendelkezik. A motorhajtás maximális mechanikus sebessége 3000RPM. IP20 és IP40 védettségű termék. Méretei: 72mm (szélesség) x 140mm (mélység) x 145mm (magasság). Súlya 1,2 kg. Nyomdaipari, papír-, csomagolási, kezelési, címkézési, textilipari, élelmiszer- és italipari alkalmazásokhoz alkalmas. Ez a termék CE tanúsítvánnyal rendelkezik. CUL, TUV és UL tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelel az EN/IEC 61800-5-1, EN/IEC 61800-3 környezet 1/2, EN/IEC 61800-3 és EN/IEC 50178 szabványoknak. Az SD3 egy univerzálisan alkalmazható léptetőmotoros meghajtó. A csomag nagyon rövid időn belül üzemkész. Lexium SD3, háromfázisú tartomány 19,7Nm-ig, nagy pontossággal és nagy nyomatékkal alacsony fordulatszámon.
Termék adatok
Szélesség méret
180 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
140 mm
Max. kimeneti feszültség
24 V