Schneider Electric Lexium SD3 - SD328AU68S2 - 3f léptetőmotor hajtás, 6,8 A, CANopen, Modbus, analóg bemenet, 230 VAC
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium SD3 termékcsaládba tartozó SD328AU68S2 egy kimagasló teljesítményű, kompakt kialakítású léptetőmotor vezérlő, amely maximálisan 6,8 A áramerősséget biztosít a csatlakoztatott motorok számára. Ez a nagy teljesítménysűrűségű hajtás megbízható vezérlési megoldást kínál precíziós mozgásszabályozási alkalmazásokhoz az ipari automatizálás, gyártási rendszerek és egyéb nagy pontosságot igénylő területeken.
A SD328AU68S2 két tápfeszültség-tartományban is működtethető: 100-120 V vagy 200-240 V egyfázisú hálózatról. Az eszköz teljes teljesítménye 115 V-nál 280 W, míg 230 V-nál 420 W. A készülék többféle kommunikációs protokollt támogat - a beépített analóg bemenet mellett Modbus és CANopen terepi buszokkal is rendelkezik, ami rendkívül rugalmassá teszi az integráció szempontjából. A többféle interfész biztosítja, hogy a hajtás gyakorlatilag bármilyen vezérlőrendszerhez vagy PLC-hez könnyen csatlakoztatható legyen.
A beépített biztonsági funkciók között megtalálható a Safe Torque Off (STO), amely az IEC/EN 61800-5-2 és ISO 13849-1 szinten (d kategória) biztosít védelmet, valamint SIL2 biztonsági integritási szintet tesz lehetővé. A hajtás fejlett diagnosztikai lehetőségekkel, túlfeszültség elleni védelemmel (III. kategória), rövidzárlat elleni védelemmel (0,5 kA) rendelkezik. A készülék maximális kapcsolási árama 60 A, ami megfelelő védelemmel kell, hogy rendelkezzen (10 A biztosíték 115 V esetén, 6 A biztosíték 230 V esetén). A maximális szivárgási áram 30 mA kevesebb mint 10 m kábelhossznál.
A vezérlési lehetőségek rendkívül sokoldalúak: az eszköz támogatja az impulzus/irány és A/B típusú jeleket. Maximális bemeneti frekvencia impulzus/irány vezérlési módnál 200 kHz, A/B módban pedig 400 kHz. A kimeneti frekvencia impulzus/irány interfésznél 200 kHz, A/B interfésznél 400 kHz. Az analóg bemenet -10...+10 V között működik, 14 bites felbontással és 0,25 ms feldolgozási idővel. A Modbus átviteli sebességek 9600, 19200 és 38400 bps, míg a CANopen 125 kbps, 250 kbps, 500 kbps és 1 Mbps átviteli sebességgel dolgozik.
Schneider Electric Lexium SD3 - SD328AU68S2 - 3f léptetőmotor hajtás, 6,8 A, CANopen, Modbus, analóg bemenet, 230 VAC műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Lexium SD3
Eszköz típusa: Motion léptetőmotor hajtás
Eszköz rövid neve: SD328
Tápfeszültség határok: 200...240 V és 100...120 V
Busz típusa: Terepi busz
Kiegészítő jellemzők
Hajtás formátuma: Blokk
Hálózati fázisok száma: Egyfázisú
Névleges tápfeszültség: 100...120 V (-15...+10%) és 200...230 V (-15...+10%)
Tápfeszültség típusa: AC/DC
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz (-15...+10%)
Maximális motor fázisáram: 6,8 A
Áramfogyasztás
5 A 230 V tápfeszültségnél
7 A 115 V tápfeszültségnél
≤ 0,2 mA 24 V vezérlő feszültségnél
Teljesítmény adatok
Névleges teljesítmény: 280 W 115 V-nál, 420 W 230 V-nál
Rövidzárlati áram: 0,5 kA
Teljesítményveszteség: ≤ 65 W
Kommunikációs jellemzők
Modbus átviteli sebesség: 9600, 19200, 38400 bps
CANopen átviteli sebesség: 125 kbps, 250 kbps, 500 kbps, 1 Mbps
Modbus címek száma: 1...247
CANopen címek száma: 1...127
Biztonsági funkciók
Safe Torque Off (STO) biztonsági funkció az IEC/EN 61800-5-2 szerint
Safe Torque Off biztonsági funkció az ISO 13849-1 d szint szerint
Safe Torque Off biztonsági funkció az EN/IEC 61508 SIL2 szint szerint
Fizikai jellemzők
Hűtés típusa: Ventilátor
Maximális mechanikai sebesség: 3000 fordulat/perc
Magasság: 145 mm
Szélesség: 72 mm
Mélység: 140 mm
Nettó tömeg: 1,2 kg
Környezeti paraméterek
Üzemi környezeti hőmérséklet: 0...50 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Szennyezettségi fok: 2-es szint
Relatív páratartalom: 5...85% kondenzáció nélkül
Üzemi magasság: ≤ 1000 m teljesítménycsökkentés nélkül
IP védettségi fokozat: IP20 (felső részen: IP40 védőfólia eltávolítása nélkül)
Termék adatok
Szélesség méret
205 mm
Hosszúság méret
235 mm
Magasság méret
205 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
egyéb
Mélység
140 mm
Max. kimeneti feszültség
24 V