Schneider Electric Lexium SD3 - SD328AU25S2 - 3f léptetőmotor hajtás, 2,5 A, CANopen, Modbus, analóg bemenet, 230 VAC
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium SD3 SD328AU25S2 hajtás műszaki paraméterei lenyűgözőek. Tápfeszültség tekintetében rendkívül rugalmas, mivel 100-120V vagy 200-240V AC/DC tápellátással működtethető. Névleges teljesítménye 180W 115V esetén, illetve 270W 230V tápfeszültségnél. Az analóg bemenet -10...10V feszültségtartományban működik, 14 bit felbontással, ami rendkívül precíz vezérlést tesz lehetővé. A maximális bemeneti frekvencia 200 kHz impulzus/irány interfész esetén, illetve 400 kHz A/B interfész használatakor. A hajtás méretei is kompaktak: mindössze 145mm magas, 72mm széles és 140mm mély, 1,1 kg tömeg mellett, így helytakarékos beépítést tesz lehetővé ipari környezetben is.
Schneider Electric Lexium SD3 - SD328AU25S2 - 3f léptetőmotor hajtás, 2,5 A, CANopen, Modbus, analóg bemenet, 230 VAC műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Lexium SD3
Terméktípus: Motion stepper drive (Léptetőmotor hajtás)
Eszköz rövid neve: SD328
Tápfeszültség határértékek: 200...240 V / 100...120 V
Busz típus: Fieldbus (Terepi busz)
Kiegészítő adatok
Hajtás formátuma: Block
Hálózati fázisok száma: Egyfázisú
Névleges tápfeszültség: 100...120 V (-15...10%) / 200...230 V (-15...10%)
Tápfeszültség típusa: AC/DC
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz (-15...10%)
Kommunikációs interfész: CANopen (integrált), Analóg bemenet (integrált), Modbus (integrált)
Elektromos jellemzők
Maximális motorfázis-áram: 2,5 A
Áramfelvétel: 3 A 230 V tápfeszültségnél, 4 A 115 V tápfeszültségnél, <= 0,2 mA 24 V vezérlési feszültségnél
Névleges teljesítmény: 180 W 115 V-nál, 270 W 230 V-nál
Rövidzárlati áram: 0,5 kA
Teljesítményveszteség: <= 26 W
Biztosíték névleges értéke: 6 A 115 V-nál, 6 A 230 V-nál
Túlfeszültség kategória: III
Bekapcsolási áram: 60 A
Maximális szivárgási áram: 30 mA <10 m IEC 60990-3
Bemeneti/kimeneti jellemzők
Feszültség 0 állapot garantált: -3...5 V 24 V bemeneti jelekhez
Feszültség 1 állapot garantált: 15...30 V 24 V bemeneti jelekhez
Bemeneti áram: 10 mA 24 V bemeneti jeleknél
Maximális bemeneti frekvencia: 200 kHz jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I - impulzus/irány vezérlés típusnál, 400 kHz jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I - A/B vezérlés típusnál
Maximális kimeneti frekvencia: 400 kHz impulzus/irány interfész A/B esetén, 200 kHz impulzus/irány interfész impulzus/irány esetén
Kommunikáció
Átviteli mód: RTU Modbus esetén
Hozzáférési mód: Slave CANopen
Biztonsági funkciók
Safe torque off funkció gépekhez, megfelel az ISO 13849-1 level d szabványnak
Safe torque off funkció rendszerfolyamatokhoz, megfelel az EN/IEC 61508 level SIL2 szabványnak
Mechanikai jellemzők
Hűtés típusa: Természetes konvekció
Maximális mechanikai sebesség: 3000 rpm
Magasság: 145 mm
Szélesség: 72 mm
Mélység: 140 mm
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig, az IEC 60068-2-27 szerint
Környezeti jellemzők
Üzemi környezeti hőmérséklet: 0...50 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Szennyezési fokozat: Level 2
Relatív páratartalom: 5...85% kondenzáció nélkül
Üzemi magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkenés nélkül, > 1000...< 2000 m teljesítménycsökkenés nélkül (maximális környezeti hőmérséklet 40°C, védőfólia nélkül, oldalsó távolság > 50mm)
Rezgésállóság: 1 gn (f= 13...150 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint, 1,5 mm (f= 3...13 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
IP védelmi fokozat: IP20, Felső részen: IP40 (védőfólia eltávolítása nélkül)
Termék adatok
Szélesség méret
165 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
135 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
140 mm
Max. kimeneti feszültség
24 V