Schneider Electric Lexium SD3 - SD326RU25S2 - 3f léptetőmotor hajtás, 2,5 A, impulzus/irány interfész, forgás ellenőrzéssel és fékkel, 230 VAC
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
SD326RU25S2 lexium léptetőmotor Schneider
Ez a termék a Lexium SD3 termékcsalád része, amely a mozgásvezérléshez használt léptetőmotorok kínálatát tartalmazza. A 3 fázisú léptetőmotor-meghajtó integrált impulzus/irányú kommunikációs interfésszel. Ez egy 100V-120V, 200V-240V névleges tápfeszültségű, 2,5A maximális motorfázis-áramú, 115V-on 180W, 230V-on 270W névleges teljesítményű motorhajtás. Természetes konvekciós hűtéssel rendelkezik. A motorhajtás maximális mechanikai sebessége 3000RPM. IP20 és IP40 védettségű termék. Méretei: 72mm (szélesség) x 140mm (mélység) x 145mm (magasság). Súlya 1,1 kg. Nyomdaipari, papír-, csomagolási, kezelési, címkézési, textilipari, élelmiszer- és italipari alkalmazásokhoz alkalmas. Ez a termék CE, CUL és UL tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelel az EN/IEC 61800-5-1, EN/IEC 61800-3, EN/IEC 61800-3 környezet 1/2 és EN/IEC 50178 szabványoknak. Az SD3 egy univerzálisan alkalmazható léptetőmotoros meghajtó. A csomag nagyon rövid időn belül üzemkész. Lexium SD3, háromfázisú tartomány 19,7Nm-ig, nagy pontossággal és nagy nyomatékkal alacsony fordulatszámon.
Termék adatok
Szélesség méret
174 mm
Hosszúság méret
188,999999999999 mm
Magasság méret
135 mm
Mélység
140 mm
Max. kimeneti feszültség
24 V