Schneider Electric Lexium SD3 - SD326DU68S2 - 3f léptetőmotor hajtás, 6,8 A, impulzus/irány interfész, 230 VAC
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Lexium SD3 3f léptetőmotor hajtás, 6,8 A, impulzus/irány interfész, 230 VAC SD326DU68S2 Schneider
Ez a termék a Lexium SD3 és a motorok részét képezi a 3-fázisú léptetőhajtások és léptetőmotorok kínálatában. A 3 fázisú léptetőmotoros meghajtó integrált impulzus/irányú kommunikációs interfésszel. Nagy nyomaték áll rendelkezésre még alacsony fordulatszámon is. A motorhajtás névleges tápfeszültsége 100V-120V, 200V-230V, a motor fázisáram 6,8A, névleges teljesítménye 420W 230V-on és a motorhajtás maximális mechanikai sebessége 3000RPM. Ventilátoros hűtési módszerrel van ellátva. IP20 és IP40 védettségű termék. Méretei: 72 mm (szélesség) x 140 mm (mélység) x 145 mm (magasság). Súlya 1,2 kg. A Lexium SD3 kiváló állandó sebességű jellemzőivel ideális az olyan alkalmazásokhoz, mint a nyomtatás, papír, csomagolás, kezelés, címkézés, textilipar, szkennelés, élelmiszerek és italok. Ez a termék CUL, CE és UL tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelel az EN/IEC 50178, EN/IEC 61800-3 környezet 1, EN/IEC 61800-3 környezet 1, EN/IEC 61800-3 és EN/IEC 61800-5-1 szabványoknak. Az SD3 egy univerzálisan alkalmazható léptetőmotoros meghajtó. A csomag nagyon rövid időn belül üzemkész. Csatlakoztassa a léptetőmotort a meghajtóhoz, állítsa be az áramot és a lépésfelbontást. Léptetőhajtások és léptetőmotorok mozgásvezérléshez.
Termék adatok
Szélesség méret
176 mm
Hosszúság méret
188 mm
Magasság méret
165 mm
Mélység
140 mm
Max. kimeneti feszültség
24 V