Schneider Electric Lexium SD3 - SD315ON10B400 - 3f léptetőmotor hajtás, 10 A, impulzus/irány interfész, 24…48 VDC
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Lexium SD3 3f léptetőmotor hajtás, 10 A, impulzus/irány interfész, 24…48 VDC SD315ON10B400 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
128 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
68 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
23,5 mm
Max. kimeneti feszültség
30 V