Schneider Electric Lexium ILT, ILP - VW3L5C10N05 - kiegészítő, SD2 ACC csatlakozó készlet
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
SD2 ACC csatlakozó készlet VW3L5C10N05 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
60 mm
Hosszúság méret
80 mm
Magasság méret
10 mm