Schneider Electric Lexium 32 - LXM32MD85N4 - 32 szervohajtás, 9000 W, 3f, 480 VAC, Modbus, impulzus vezérlés, bővíthető kommunikáció
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Lexium 32 szervohajtás, 9000 W, 3f, 480 VAC, Modbus, impulzus vezérlés, bővíthető kommunikáció LXM32MD85N4 Schneider
Ez a termék a Lexium 32 termékcsalád része, amely a 0,15 kW-tól 7 kW-ig terjedő teljesítményű gépekhez való mozgásszervó meghajtásokat kínál. A váltakozó áramú, egy tengelyes mozgásszervó meghajtó integrált EMC-szűrővel, kompakt meghajtó analóg bemenetekkel és impulzusvonallal rendelkezik. 2 rögzítő, 2 biztonsági, 4 logikai diszkrét bemenetet és 3 diszkrét kimenetet biztosít. Kompakt kialakításának köszönhetően ez a szervohajtás lehetővé teszi a szekrény helyének és méretének megtakarítását, csökkenti a gép alapterületét és a költségeket. Ez egy mozgásszervó meghajtó 200V-240V, 380V-480V (háromfázisú) névleges tápfeszültséggel, 32A folyamatos kimeneti árammal 4kHz-en és 1600W folyamatos teljesítménnyel 400V-on. Az elektromos csatlakoztatáshoz terminállal és RJ45 csatlakozóval van ellátva a Modbus integrált kommunikációs interfészhez. CANopen, CANmotion, Ethernet/IP, EtherCAT, Profibus, DeviceNet opciós kártyával lehetséges. A termék IP20 védettségű. Méretei: 180mm (szélesség) x 240mm (mélység) x 385mm (magasság). Súlya 9,6 kg. A termék CE, CSA, RoHS, TUV és UL tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelel az EN/IEC 61800-3 és EN/IEC 61800-5-1 szabványoknak. Ez a termék kompatibilis a BMH szervomotorral. Szervohajtóműválaszték négy szervohajtómű modellel és két szervomotorcsaláddal, valamint opciók intelligens választékával. Olyan meghajtó- és motorkombinációt biztosít, amely pontosan a megfelelő teljesítményt, teljesítményt és funkcionalitást nyújtja.
Termék adatok
Szélesség méret
560 mm
Hosszúság méret
340 mm
Magasság méret
260 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
egyéb
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
240 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V