Schneider Electric Lexium 32 - LXM32MD18N4 - 32 szervohajtás, 1800 W, 3f, 480 VAC, Modbus, impulzus vezérlés, bővíthető kommunikáció
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium 32 LXM32MD18N4 motion szervohajtás az ipari automatizálás élvonalbeli megoldása, amely kiemelkedő teljesítményt és precizitást kínál a modern vezérlési rendszerekben. Ez a háromfázisú szervohajtás 208-480 V közötti tápfeszültséggel működik, és 1,8 kW névleges teljesítménnyel rendelkezik, amely ideálissá teszi közepes terhelésű alkalmazásokhoz.
A Lexium 32 LXM32MD18N4 "Book" formátumú kivitelben készül, kompakt méretekkel (68 mm széles, 270 mm magas, 237 mm mély), ami megkönnyíti a beépítést szűk helyekre is. A készülék integrált EMC szűrővel rendelkezik, amely biztosítja az elektromágneses kompatibilitást ipari környezetben. A 8 kHz-es kapcsolási frekvencián a hajtás 6 A folyamatos kimeneti áramot biztosít, de képes akár 18 A csúcsáram biztosítására is 5 másodpercig, így kiválóan alkalmas olyan alkalmazásokhoz, ahol rövid ideig magas nyomatékra van szükség.
A szervohajtás különösen sokoldalú a kompatibilitás szempontjából, hiszen számos Schneider Electric szervomotorral használható, beleértve a BMH és BSH motorcsaládok különböző típusait (70 mm, 100 mm és 140 mm-es kivitelben, 1-3 motor stacks változatokban). A vezérlési lehetőségek között megtalálható a szervomotor enkóder visszacsatolás, valamint különféle impulzusvezérlési módok (impulzus/irány, A/B, CW/CCW) különböző interfészeken (RS422, nyitott kollektoros vagy push-pull kimenet). A maximális jelfrekvencia akár 1000 kHz is lehet RS422 interfész esetén, amely rendkívül precíz pozicionálást tesz lehetővé. A készülék IO-kkal bővíthető, alapkivitelben 2 capture, 2 biztonsági és 4 logikai diszkrét bemenettel, valamint 3 logikai kimenettel rendelkezik. A bemenetek és kimenetek 24 V DC feszültséggel működnek, ami az ipari automatizálás standard feszültsége.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32MD18N4 -32 szervohajtás, 1800 W, 3f, 480 VAC, Modbus, impulzus vezérlés, bővíthető kommunikáció műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32M
Termék vagy komponens típusa: Mozgásvezérlő szervohajtás
Hajtás formátuma: Book
Elektromos jellemzők
Hálózati fázisszám: Háromfázisú
Névleges tápfeszültség: 200...240 V - 15...10 %, 380...480 V - 15...10 %
Tápfeszültség határértékek: 170...264 V, 323...528 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47.5...63 Hz
EMC szűrő: Integrált
Folyamatos kimeneti áram: 6 A 8 kHz-en
Kimeneti áram 3s csúcs: 18 A 208 V-on 5 s-ig, 18 A 480 V-on 5 s-ig
Folyamatos teljesítmény: 1700 W 208 V-on, 3300 W 400 V-on, 3300 W 480 V-on
Névleges teljesítmény: 1.2 kW 208 V-on 8 kHz-en, 1.8 kW 400 V-on 8 kHz-en, 1.8 kW 480 V-on 8 kHz-en
Kiegészítő információk
Kapcsolási frekvencia: 8 kHz
Túlfeszültség kategória: III
Maximális szivárgási áram: 30 mA
Kimeneti feszültség: <= tápfeszültség
Elektromos szigetelés: Teljesítmény és vezérlés között
Csatlakozók és interfészek
Kábel típusa: Egyszálas IEC kábel (hőmérséklet: 50 °C) réz 90 °C XLPE/EPR
Elektromos csatlakozás: Sorkapocs, szorítókapacitás: 3 mm², AWG 12 (CN8), 5 mm², AWG 10 (CN1), 5 mm², AWG 10 (CN10)
Meghúzási nyomaték: CN8: 0.5 N.m, CN1: 0.7 N.m, CN10: 0.7 N.m
Be- és kimenetek
Diszkrét kimenet szám: 3
Diszkrét kimenet típus: Logikai kimenet(ek) (DO) 24 V DC
Fékezőáram: 1.7 A
Biztonsági funkciók
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint, PL = e az ISO 13849-1 szerint
Kommunikáció
Fizikai tulajdonságok
Állapotjelző LED: 1 LED (piros) szervohajtás feszültség
Jelzési funkció: Hibák kijelzése 7 szegmenses kijelzővel
Jelölés: CE
Üzemeltetési helyzet: Függőleges +/- 10 fok
Termék kompatibilitás: Szervomotor BMH (100 mm, 1 motor stacks), Szervomotor BSH (70 mm, 2 motor stacks), Szervomotor BMH (70 mm, 3 motor stacks), Szervomotor BSH (100 mm, 1 motor stacks), Szervomotor BMH (100 mm, 2 motor stacks), Szervomotor BSH (100 mm, 2 motor stacks), Szervomotor BMH (100 mm, 3 motor stacks), Szervomotor BMH (140 mm, 1 motor stacks)
Szélesség: 68 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Nettó tömeg: 2.1 kg
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP20 az EN/IEC 60529 szerint, IP20 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Rezgésállóság: 1 gn (f= 13...150 Hz) az EN/IEC 60068-2-6 szerint, 1.5 mm csúcstól csúcsig (f= 3...13 Hz) az EN/IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig az EN/IEC 60028-2-27 szerint
Szennyezési fokozat: 2 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Környezeti jellemző: 3C1 osztály az IEC 60721-3-3 szerint
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Környezeti levegő hőmérséklete üzemeltetéskor: 0...50 °C az UL szerint
Környezeti levegő hőmérséklete tároláskor: -25...70 °C
Hűtés típusa: Beépített ventilátor
Üzemeltetési magasság: <= 1000 m leminősítés nélkül, > 1000...3000 m feltételekkel
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
106 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V