Schneider Electric Lexium 32 - LXM32MD12N4 - 32 szervohajtás, 900 W, 3f, 480 VAC, Modbus, impulzus vezérlés, bővíthető kommunikáció
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Lexium 32 LXM32MD12N4 egy kompakt, nagyteljesítményű motion szervo hajtás, amely precíz mozgásvezérlést biztosít különféle ipari alkalmazásokhoz. Ez a háromfázisú, könyv formátumú szervohajtás 0,9 kW névleges teljesítményt kínál 208-480V tápfeszültség-tartományban, ami rendkívüli rugalmasságot biztosít különböző ipari környezetekben történő alkalmazáshoz.
A Lexium 32 LXM32MD12N4 szervo hajtás kiemelkedő műszaki paraméterei közé tartozik a 3A folyamatos kimeneti áram 8 kHz kapcsolási frekvencia mellett, valamint az 5 másodpercig tartó 12A csúcsáram. Teljesítménye 800W 208V-on, illetve 1600W 400V és 480V tápfeszültségen. A beépített EMC szűrő további előnyt jelent a zavarvédelem szempontjából. A készülék villamos csatlakoztatása sorkapcsokkal történik, az U/T1, V/T2, W/T3 kimenetek, valamint a CN1 és CN8 csatlakozások megfelelő méretű AWG 10-12 kábelekkel szerelhetők. A tápfeszültség határértékei 170-264V, illetve 323-528V, miközben a hálózati frekvencia 47,5-63 Hz tartományban lehet.
Az LXM32MD12N4 kommunikációs lehetőségei is kiemelkedőek: a beépített digitális I/O mellett különféle opcionális kommunikációs kártyákkal bővíthető, amelyek Modbus TCP, CANopen, CANmotion, EtherNet/IP, EtherCAT, Profibus, Profinet és analóg I/O interfészeket biztosítanak. A kompakt ház méretei 68 mm szélesség, 270 mm magasság és 237 mm mélység, tömege mindössze 1,9 kg. A szervohajtás beépített hűtőventilátorral rendelkezik, és IP20 védettségi fokozattal bír az EN/IEC 60529 és EN/IEC 61800-5-1 szabványok szerint. A készülék működési hőmérséklet-tartománya 0-50°C (UL szerint), tárolási hőmérséklete -25...70°C, és 1000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkentés nélkül használható, efölött pedig 3000 m-ig meghatározott feltételek mellett.
Schneider Electric Lexium 32 - LXM32MD12N4 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Lexium 32
Eszköz rövid neve: LXM32M
Termék vagy komponens típusa: Motion szervo hajtás
Hajtás formátuma: Könyv
Elektromos jellemzők
Hálózati fázisok száma: Háromfázisú
Névleges tápfeszültség: 200...240 V - 15...10 %, 380...480 V - 15...10 %
Tápfeszültség határértékei: 170...264 V, 323...528 V
Tápfrekvencia: 50/60 Hz - 5...5 %
Hálózati frekvencia: 47,5...63 Hz
EMC szűrő: Beépített
Folyamatos kimeneti áram: 3 A 8 kHz-en
Kimeneti csúcsáram 3s: 12 A 208 V-on 5 másodpercig, 12 A 480 V-on 5 másodpercig
Folyamatos teljesítmény: 800 W 208 V-on, 1600 W 400 V-on, 1600 W 480 V-on
Névleges teljesítmény: 0,7 kW 208 V-on 8 kHz-en, 0,9 kW 400 V-on 8 kHz-en, 0,9 kW 480 V-on 8 kHz-en
Bemenetek és kimenetek
Diszkrét kimenetek száma: 3
Diszkrét kimenet típusa: Logic output(s) (DO) 24 V DC
Biztonsági funkciók
Biztonsági szint: SIL 3 az EN/IEC 61508 szerint, PL = e az ISO 13849-1 szerint
Kommunikációs interfész
Fizikai jellemzők
Szélesség: 68 mm
Magasság: 270 mm
Mélység: 237 mm
Üzemeltetési helyzet: Függőleges +/- 10 fok
IP védettségi fokozat: IP20 az EN/IEC 60529 szerint, IP20 az EN/IEC 61800-5-1 szerint
Környezeti jellemzők
Üzemi környezeti hőmérséklet: 0...50 °C az UL szerint
Tárolási környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Hűtés típusa: Beépített ventilátor
Üzemi magasság: <= 1000 m teljesítménycsökkentés nélkül, > 1000...3000 m feltételekkel
Relatív páratartalom: 3K3 osztály (5-85%) kondenzáció nélkül az IEC 60721-3-3 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
275 mm
Hosszúság méret
330 mm
Magasság méret
105 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
237 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V