Schneider Electric Interpact INS/INV - 31319 - INS/INV2000/2500 4P fáziselválasztó
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
INS/INV2000/2500 4P fáziselválasztó 31319 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
170 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
20 mm