Schneider Electric Interpact INS/INV - 28952 - 4 db préselhető saru INS100-160
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4db préselhető saru INS100-160 28952 Schneider
\n4 db préselhető saru INS100-160. készülék rövid megnevezése: formázott saruk - pólusok megnevezése: 4P - készletenkénti mennyiség: 4 darabos készlet - [In] névleges áramerősség: 160 A. Előnyök : Megfelel minden kisfeszültségű alkalmazás elvárásainak. Biztonság és védelem.. Alkalmazások: A Compact szakaszolókapcsolók a vezérlési és leválasztási funkciókat teljesítik a kisfeszültségű ipari és szolgáltatói létesítményekben:, Főkapcsoló, Ipari és szolgáltatói energiaelosztószekrények, Átkapcsoló rendszerek, Épületek: kereskedelmi épületek, hotelek, kórházak, irodák, Adatközpontok, szélerőművek, naperőművek, generátoros leágazások, Ipar: bányászat, autóipar, élelmiszeripar, vegyipar, Energia és infrastruktura: repülőterek, olaj és gáz, vízszolgáltatás, hajózás.. Előnyök : A kisfeszültségű alkalmazások széles skáláját teljesítve az Interpact INS/INV szakaszolókapcsolók a felhasználó által igényelt biztonságot nyújtják. Maximális teljesítményre és biztonságra tervezett homogén, átfogó kínálat a Compact NS termékcsalád kiegészítőit és tartozékait használja fel.... Alkalmazások: Az Interpact INS/INV szakaszolókapcsolói a vezérlési és leválasztási funkciókat teljesítenek a kisfeszültségű ipari és szolgáltatói létesítményekben: ., Főelosztó, Helyi alelosztó, Fogyasztói elosztó, Automatizálási szekrény, Vészleállítás..
Termék adatok
Szélesség méret
75 mm
Hosszúság méret
100 mm
Magasság méret
35 mm