Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A PanelSeT S3DM szekrénysorozat ezen típusa 700 mm magasságú, 500 mm szélességű és 150 mm mélységű kialakítással rendelkezik, így optimális helykihasználást tesz lehetővé, miközben elegendő belső teret biztosít az elektromos berendezések számára. A szekrény üvegezett ajtóval rendelkezik, amely lehetővé teszi a belső komponensek vizuális ellenőrzését anélkül, hogy az ajtót ki kellene nyitni. Az ajtó kialakítása reverzibilis, 120 fokos nyitási szöggel, amely megkönnyíti a szerelést és karbantartást, valamint biztosítja a könnyű hozzáférést a belső alkatrészekhez.
A NSYS3DM7515T szekrény különösen magas fokú védelmet biztosít: az IEC 62262 szabvány szerinti IK08 és az IEC 60529 szabvány szerinti IP66 védettséggel rendelkezik, amely teljesen por- és vízsugár ellen védetté teszi. A szekrény acél test és acél/biztonsági üveg ajtó kombinációjával készül, epoxi-poliészter porbevonattal, amely tartósságot és korrózióállóságot biztosít. A szekrény falra szerelhető, és standard típusú kábelbevezetésekkel rendelkezik a tetején és alján. A biztonságos zárást 3 pontos zárszerkezet garantálja 3 mm-es dupla zárórúddal.
Általános jellemzők
Termékcsalád: PanelSeT
Terméknév: PanelSeT S3DM
Alkalmazás: Modulos elosztási alkalmazás
Kategória: Kompakt szekrény
Termék rendeltetés: Moduláris DLM szerelvények telepítéséhez
Méretek és fizikai jellemzők
Szekrény névleges magassága: 700 mm
Szekrény névleges szélessége: 500 mm
Szekrény névleges mélysége: 150 mm
Test típus: Vályú alakú elülső sín dupla lemezvastagság, egyrészes test
Anyag: Test: acél, Ajtó: acél és biztonsági üveg
Felületi kivitel: Epoxi-poliészter porbevonat
Szín: Szürke (RAL 7035)
Ajtó és szerelési jellemzők
Ajtó típus: Üvegezett
Ajtónyitás iránya: Reverzibilis (120°)
Zár típusa: 3 pontos zár, 3 mm dupla zárórúd
Szerelőlap leírás: Szerelőlap nélkül
Tömszelence típus: Standard
Telepítési tartozék típus: Fali szerelés
Védettségi besorolások
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Komponensek és eltávolítható részek
Eszköz összetétel: 2 kábel tömszelence lap: felül és alul, 1 test, 1 ajtó, 1 zár
Eltávolítható részek: Ajtó zsanérokkal, Kábel tömszelence lap csavarokkal
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 62208
Terméktanúsítványok: UL, DNV, cUL, GL, BV
Termék adatok
Szélesség méret
510 mm
Hosszúság méret
710 mm
Magasság méret
195 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK08
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm