Schneider Electric Infraplus Small Office - NSYS3DB4815 - S3DB elosztószekrény H400XW800XD150
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
S3DB elosztószekrény H400XW800XD150 NSYS3DB4815 Schneider
\nS3DB elosztószekrény H400XW800XD150. termékcsalád: Spacial - termék neve: Spacial S3DB - készülékalkalmazás: sorkapocs alkalmazás - termék vagy komponens típusa: kompakt szekrény - szekrény névleges magassága: 400 mm - szekrény névleges szélessége: 800 mm - szekrény névleges mélysége: 150 mm - szerelőlemez leírás: szerelőlemezzel - tömbszelence lemez típus: tömítőlemez nélkül - szerelési anyagok típusa: falra szerelhető, vízszintes vagy függőleges pozíció - termék felhasználási területe: a kivezetés felszereléséhez - készülék összetétel: ajtó 1, test 1, zár 1. Előnyök : .. Alkalmazások: .. Előnyök : - Választási lehetőségek: teli ajtó vagy üvegezett ajtó., Időmegtakarítás: 56-féle méret (39 a CRN, illetve 17 a CRNG esetében) teli szerelőlappal vagy anélkül (CRNG testre szabott alkalmazásokra),, Kiegészítők széles választéka bármely alkalmazáshoz.... Alkalmazások: - Ipari automatizálás és ipari vezérlés. Teli szerelőlap, mikroperforált szerelőlap, perforált szerelőlap., áramelosztás. Moduláris alváz (acél és szigetelt) 24-234modulhoz., Elektronika és ipari hálózatok. 19''-os fix vagy lengőkeret..
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
815 mm
Magasság méret
190 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP66
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
150 mm