Schneider Electric Harmony XB6 - XB6DA35B - Ø16 komplett nyomógomb, zöld
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB6 termékcsalád XB6DA35B típusú nyomógombja egy komplett, nagy megbízhatóságú kapcsolóelem, amely precíz működést és hosszú élettartamot biztosít ipari környezetben. Ez a zöld, téglalap alakú, süllyesztett kivitelű nyomógomb 16 mm-es szerelőátmérővel rendelkezik, és rugós visszatérítésű működtetéssel van ellátva, amely biztosítja a biztonságos és megbízható kapcsolást.
Az XB6DA35B modell 1 NO (záró) és 1 NC (nyitó) érintkezőkonfigurációval rendelkezik, amelyek ezüstötvözet (Ag/Ni) anyagból készültek a kiváló elektromos vezetőképesség és kopásállóság érdekében. A nyomógomb műanyag előlappal készül, és jelölés nélküli kivitelben kapható, így univerzálisan alkalmazható különböző vezérlőpaneleken. A csatlakoztatás Faston csatlakozókkal történik, amelyek mérete 2,8 x 0,5 mm, megkönnyítve a gyors és biztonságos szerelést.
Műszaki paraméterei kiemelkedőek: a termék IP65-ös védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabványnak megfelelően, ami por elleni teljes védelmet és vízsugár elleni védelmet jelent. Emellett NEMA 13, NEMA 4 és NEMA 4X védettségi fokozatoknak is megfelel mind az UL 50, mind a CSA C22.2 No 94 szabványok szerint. A kapcsoló 250 V névleges szigetelési feszültséggel és 4 kV névleges lökőfeszültség-állósággal rendelkezik az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. Üzemi áramértékei változatosak: AC-15 üzemmódban 3 A 120 V-on vagy 1,5 A 240 V-on, míg DC-13 üzemmódban 0,1 A 250 V-on vagy 0,22 A 125 V-on, mindegyik az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően.
A nyomógomb mechanikai élettartama rendkívül magas, 2 millió kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 1 millió ciklus AC-15 és DC-13 üzemmódban egyaránt, 230 V feszültségen, <3600 ciklus/óra működési sebességgel és 0,5 terhelési tényezővel. Működési ereje NO érintkező állapotváltozásakor 3,5 N, NC érintkező állapotváltozásakor 4,5 N. A működési út 1 mm az NO érintkező elektromos állapotváltozásához, 2 mm az NC érintkező elektromos állapotváltozásához, míg a teljes elmozdulás 3,5 mm. Pozitív nyitással rendelkezik az IEC 60947-5-1 K mellékletének megfelelően, ami növeli a biztonsági alkalmazásokban való használhatóságát. Rövidzárlat elleni védelemként 6 A gG típusú olvadóbiztosíték használata javasolt.
Schneider Electric Harmony XB6 - XB6DA35B műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB6
Terméktípus: Komplett nyomógomb
Rövid terméknév: XB6
Előlap anyaga: Műanyag
Szerelési átmérő: 16 mm
Jelzőegység fejének alakja: Téglalap alakú
Működtetés típusa: Rugós visszatérítésű
Működtető profilja: Zöld, süllyesztett, jelölés nélkül
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működése: Lassú bontás
Csatlakozások - kapcsok: Faston csatlakozók, csatlakozási méret: 2,8 x 0,5 mm
Kiegészítő adatok
CAD teljes szélesség: 24 mm
CAD teljes magasság: 18 mm
CAD teljes mélység: 57 mm
Kapcsok leírása ISO n°1: (13-14)NO (21-22)NC
Üzemeltetési helyzet: Bármilyen pozíció
Pozitív nyitás: Megfelel az IEC 60947-5-1 K mellékletnek
Működési út: 1 mm (NO elektromos állapotváltozása) 2 mm (NC elektromos állapotváltozása) 3,5 mm (teljes elmozdulás)
Működtetési erő: 3,5 N NO elektromos állapotváltozás 4,5 N NC elektromos állapotváltozás
Mechanikai élettartam: 2000000 ciklus
Érintkezők anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 6 A gG típusú olvadóbiztosíték
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 250 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram [Ie]: 3 A 120 V-on, AC-15, B300 az IEC 60947-5-1 szerint 1,5 A 240 V-on, AC-15, B300 az IEC 60947-5-1 szerint 0,1 A 250 V-on, DC-13, R300 az IEC 60947-5-1 szerint 0,22 A 125 V-on, DC-13, R300 az IEC 60947-5-1 szerint
Elektromos élettartam: 1000000 ciklus, AC-15 230 V-on, működési sebesség <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C melléklete szerint 1000000 ciklus, DC-13 230 V-on, működési sebesség <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C melléklete szerint
Elektromos megbízhatóság: Λ = 10exp(-8) 5 V és 1 mA mellett 90%-os konfidenciaszinttel az IEC 60947-5-4 szerint
Környezeti adatok
Védőkezelés: TC
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Üzemeltetési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az IEC 61140 szerint
IP védettségi fokozat: IP65 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 60947-1 JIS C 852 IEC 60947-5-1 UL 508 IEC 60947-5-5 CSA C22.2 No 14 JIS C 4520
Terméktanúsítványok: CSA CCC UL GOST
Mechanikai ellenállóképesség
Rezgésállóság: +/- 3 mm (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
120 mm
Magasság méret
20 mm