Schneider Electric Harmony XB6 - XB6AA35B - Ø16 komplett nyomógomb, zöld
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB6 termékcsalád XB6AA35B típusú nyomógombja egy komplett, kompakt méretű ipari vezérlőelem, amely tökéletes választás különböző vezérlési és kapcsolási feladatokhoz. Ez a zöld színű, süllyesztett nyomógombbal rendelkező vezérlőelem 16 mm-es rögzítési átmérővel szerelhető, és rugós visszatérítésű működtetéssel biztosítja a megbízható kapcsolást.
A termék technikai paraméterei kiemelkedő minőséget és tartósságot biztosítanak. Az XB6AA35B nyomógomb 1NO + 1NC érintkezőkonfigurációval rendelkezik, amely sokoldalú felhasználást tesz lehetővé. A kapcsolási művelete lassú bontású, ami csökkenti a szikraképződés kockázatát és növeli az élettartamot. Az elektromos csatlakozás Faston csatlakozókkal történik, amelyek mérete 2,8 x 0,5 mm, így kompatibilis a legtöbb szabványos vezetékezési megoldással. A pozitív nyitás funkciója megfelel az IEC 60947-5-1 K függelékének, ami különösen fontos biztonsági alkalmazásokban.
A működési jellemzők tekintetében az XB6AA35B kiemelkedő teljesítményt nyújt. A működési út 1 mm az NO kontaktus elektromos állapotváltozásához, 2 mm az NC kontaktus elektromos állapotváltozásához, és a teljes működési út 3,5 mm. A működtetéshez szükséges erő 3,5 N az NO és 4,5 N az NC kontaktus állapotváltozásához. Mechanikai élettartama lenyűgöző, 2 millió kapcsolási ciklus. Az elektromos tartósság pedig 1 millió ciklus AC-15 és DC-13 kategóriában egyaránt, 230 V-on, <3600 ciklus/óra működési sebességnél, 0,5 terhelési tényezővel, az IEC 60947-5-1 C függeléknek megfelelően. Az érintkezők ezüst ötvözetből (Ag/Ni) készülnek, ami kiváló vezetőképességet és kopásállóságot biztosít. A rövidzárlat elleni védelem 6 A-es gG típusú olvadóbiztosítóval megoldható.
Az üzemi paraméterek széles skálát fednek le. A névleges szigetelési feszültség 250 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint. A névleges impulzus-állóképességi feszültség 4 kV az IEC 60947-1 szerint. A névleges üzemi áram változatos felhasználást tesz lehetővé: 3 A 120 V-on, 1,5 A 240 V-on AC-15, B300 kategóriában; valamint 0,1 A 250 V-on, 0,22 A 125 V-on DC-13, R300 kategóriában, az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően. Az elektromos megbízhatóság Λ = 10^(-8) 5 V és 1 mA esetén, 90%-os konfidencia szinttel, az IEC 60947-5-4 szerint. A termék működési hőmérséklet-tartománya -25 és +70 °C között van, tárolási hőmérséklet-tartománya pedig -40 és +70 °C között. Védettsége IP65 az IEC 60529 szerint, ami por és vízsugár ellen is véd. Emellett megfelel a NEMA 13, 4 és 4X fokozatoknak is mind az UL 50, mind a CSA C22.2 No 94 szabvány szerint.
Schneider Electric Harmony XB6 - XB6AA35B műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB6
Terméktípus: Komplett nyomógomb
Rövid típusmegnevezés: XB6
Előlap anyaga: Műanyag
Rögzítési átmérő: 16 mm
Jelzőfej alakja: Kerek
Működtetés módja: Rugós visszatérítésű
Működtetőelem kialakítása: Zöld süllyesztett, jelölés nélküli
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Kontaktus működtetés: Lassú bontás
Bekötés - csatlakozók: Faston csatlakozók, csatlakozóméret: 2,8 x 0,5 mm
Kiegészítő adatok
CAD méretek (szélesség/magasság/mélység): 18 mm / 18 mm / 57 mm
Kapocskiosztás ISO n°1: (13-14)NO (21-22)NC
Üzemi pozíció: Bármely pozíció
Pozitív nyitás: Az IEC 60947-5-1 K függeléknek megfelelően
Működési út: 1 mm (NO elektromos állapotváltozás), 2 mm (NC elektromos állapotváltozás), 3,5 mm (teljes út)
Működtetési erő: 3,5 N NO elektromos állapotváltozás, 4,5 N NC elektromos állapotváltozás
Mechanikai élettartam: 2000000 ciklus
Érintkezők anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 6 A gG típusú olvadóbiztosító
Elektromos jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 250 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges impulzus-állóképességi feszültség [Uimp]: 4 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram [Ie]:
3 A 120 V-on, AC-15, B300 az IEC 60947-5-1 szerint
1,5 A 240 V-on, AC-15, B300 az IEC 60947-5-1 szerint
0,1 A 250 V-on, DC-13, R300 az IEC 60947-5-1 szerint
0,22 A 125 V-on, DC-13, R300 az IEC 60947-5-1 szerint
Elektromos élettartam: 1000000 ciklus, AC-15 230 V-on, működési sebesség <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C függelék szerint
1000000 ciklus, DC-13 230 V-on, működési sebesség <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az IEC 60947-5-1 C függelék szerint
Elektromos megbízhatóság: Λ = 10exp(-8) 5 V és 1 mA esetén, 90%-os konfidencia szinttel az IEC 60947-5-4 szerint
Környezeti paraméterek
Védőkezelés: TC
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az IEC 61140 szerint
IP védettségi fokozat: IP65 az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4, NEMA 4X az UL 50 és CSA C22.2 No 94 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: GOST, CSA, CCC, UL
Mechanikai jellemzők
Vibrációállóság: +/- 3 mm (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint, 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
60 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
20 mm