👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB5 termékcsalád ZB5FH43C0 cikkszámú panelbe süllyesztett műanyag világító nyomógomb feje egy kiváló minőségű ipari vezérlőelem, amely megbízható működést biztosít különböző ipari alkalmazásokban. Ez a kiemelkedő, piros nyomógomb fej szürke peremmel rendelkezik, és a 30 mm-es szabványos furatmérettel kompatibilis panelekbe telepíthető. A nyomó-nyomó működési elv különösen hasznos olyan alkalmazásoknál, ahol az alternáló működtetés szükséges.
Fő jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék típusa: Fej világító nyomógombhoz
Eszköz rövid neve: ZB5F
Termékkomplabilitás: Univerzális LED
Keret anyaga: Műanyag, szürke színű bevonattal
Szerelési átmérő: 30,5 mm
Fej típusa: Beépített süllyesztett
Oszthatatlan értékesítési mennyiség: 1
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Működtető típusa: nyomó-nyomó
Működtető profil: Piros, kiemelkedő, jelölés nélküli
Kiegészítő jellemzők
CAD teljes szélesség: 37 mm
CAD teljes magasság: 37 mm
CAD teljes mélység: 32 mm
Mechanikai élettartam: 500000 ciklus
Elektromos összeállítási kód: C11 max. 3 érintkezőhöz, elülső szerelésű egyedi blokkokat használva
C15 max. 1 érintkezőhöz, elülső szerelésű egyedi blokkokat használva
SF1 max. 3 érintkezőhöz, elülső szerelésű egyedi blokkokat használva
C9 max. 3 érintkezőhöz, elülső szerelésű egyedi blokkokat használva
Eszköz jellemzése: Alap elem
Környezet
Védőkezelés: TH
Környezeti levegő hőmérséklet tároláshoz: -40...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeltetéshez: -40...70 °C
Túlfeszültség kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
IP67 az IEC 60529 szerint
Nagynyomású mosóberendezéssel szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
IK védettségi fokozat: IK03 az IEC 50102 szerint
Szabványok
Megfelelőség: UL 508
EN/IEC 60947-5-4
EN/IEC 60947-1
JIS C8201-5-1
CSA C22.2 No 14
JIS C8201-1
Terméktanúsítványok
Tanúsítványok: UL listed
CSA
Ütésállóság
30 gn (időtartam = 18 ms) félszinuszos hullám gyorsuláshoz az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) félszinuszos hullám gyorsuláshoz az IEC 60068-2-27 szerint
25 gn (időtartam = 6 ms) 1000 ütéshez tengelyenként az IEC 60068-2-27 szerint
Rezgésállóság
5 gn (f= 10...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
2 mm csúcstól csúcsig (f= 2...10 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
43 mm
Hosszúság méret
52 mm
Magasság méret
54,5 mm