Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB5 sorozat ZB5AH33C0 cikkszámú világító nyomógomb feje kiváló minőségű ipari vezérlőelem, amely széles körben alkalmazható különböző automatizálási és vezérlési rendszerekben. Ez a zöld, kiemelkedő (projekciós) kialakítású nyomógomb fej szürke műanyag peremmel rendelkezik, és 22 mm átmérőjű szabványos szerelőnyílásba illeszthető.
Schneider Electric Harmony XB5 - ZB5AH33C0 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Terméktípus: Fej világító nyomógombhoz
Termék kompatibilitás: Univerzális LED
Rövid terméknév: ZB5
Előlap anyaga: Műanyag, szürke színre galvanizált
Szerelési átmérő: 22 mm
Fej típusa: Standard
Működtetési mód: Push-push (nyomó-nyomó)
Működtető profil: Zöld, kiemelkedő, jelölés nélküli
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Méret és műszaki adatok
CAD teljes szélesség: 29 mm
CAD teljes magasság: 29 mm
CAD teljes mélység: 33 mm
Mechanikai élettartam: 5000000 ciklus
Állomás név: XALD 1...5 kivágás, XALK 2...5 kivágás
M10 kevesebb mint 2 kontaktushoz, egyes blokkok használatával előlapi szereléssel, beépített LED-del
MF1 kevesebb mint 2 kontaktushoz, egyes blokkok használatával előlapi szereléssel, beépített LED-del
MR1 kevesebb mint 2 kontaktushoz, egyes blokkok használatával hátsó szereléssel, beépített LED-del
Eszköz bemutató: Alapelem
Környezeti paraméterek
Védőkezelés: TH
Környezeti levegő hőmérséklete tároláshoz: -40...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklete működéshez: -25...70 °C
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály, megfelel az IEC 60536 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
Nagynyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
IK védettségi fokozat: IK05 az IEC 50102 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: DNV, CSA, BV, LROS (Lloyds register of shipping), UL listed
Mechanikai jellemzők
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 30 gn (időtartam = 18 ms) fél szinusz hullám gyorsulásra az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) fél szinusz hullám gyorsulásra az IEC 60068-2-27 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
33 mm
Hosszúság méret
52 mm
Magasság méret
42 mm