Schneider Electric Harmony XB5 - XB5FW31M5 - panelbe süllyesztett komplett műanyag LED világító nyomógomb, Ø30, 1NO, 230VAC, fehér
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Harmony XB5FW31M5 világító nyomógomb egy prémium minőségű, ipari környezetben használható vezérlőelem, amely egyesíti a robusztus kialakítást és a kiváló funkcionalitást. Ez a fehér színű, 30 mm átmérőjű világító nyomógomb ideális megoldást nyújt gépek és berendezések vezérléséhez, ahol a vizuális visszajelzés is fontos szerepet játszik.
A XB5FW31M5 nyomógomb kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik. Rendkívül tartós, mechanikai élettartama 10 millió kapcsolási ciklus. A termék védettségi szintje kiemelkedően magas: IP66, IP67, IP69 és IP69K fokozatú, ami azt jelenti, hogy tökéletesen ellenáll a pornak és különböző mértékű vízbehatásoknak, akár nagynyomású mosásnak is (7000000 Pa nyomásig 55 °C-os vízzel, 0,1 m távolságról). Ez alkalmassá teszi olyan környezetekben való használatra is, ahol rendszeres tisztítás vagy mosás szükséges. A NEMA 13 és NEMA 4X besorolás tovább erősíti a termék robusztus jellegét. Az ütésállóságot jelző IK03 fokozat biztosítja, hogy a gomb ellenálljon a mindennapi használat során esetlegesen fellépő fizikai behatásoknak. Elektromos szempontból a termék 600V szigetelési feszültséggel és 6 kV impulzus túlfeszültség-állósággal rendelkezik az IEC 60947-1 szabvány szerint. Üzemi árama az alkalmazástól függően változik: AC-15 üzemmódban 3A (240V), 6A (120V) vagy 1,2A (600V), míg DC-13 üzemmódban 0,1A (600V), 0,27A (250V) vagy 0,55A (125V). A termék villamos élettartama 1 millió kapcsolási ciklus a különböző terhelési feltételek mellett.
A Schneider Electric XB5FW31M5 nyomógomb könnyen szerelhető, 30,5 mm-es furatba, a javasolt furatátmérő 30,75 mm. A gomb befoglaló méretei: 42 mm magasság, 36,6 mm szélesség és 55 mm mélység. A szorítócsavaros csatlakozók lehetővé teszik legfeljebb 2 x 1,5 mm² keresztmetszetű vezetékek bekötését érvéghüvellyel, vagy 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² keresztmetszetű vezetékek bekötését érvéghüvely nélkül. A termék megfelel számos nemzetközi szabványnak, köztük az IEC 60947-1, UL 508, JIS C8201-5-1, IEC 60947-5-4, IEC 60947-5-1, CSA C22.2 No 14, JIS C8201-1 szabványoknak, valamint rendelkezik UL és CSA tanúsítványokkal is. Kiváló elektromágneses kompatibilitással rendelkezik, ellenáll a gyors tranziens jelenségeknek (2 kV), elektromágneses mezőknek (10 V/m) és elektrosztatikus kisüléseknek (6 kV érintkezésre, 8 kV levegőre).
Schneider Electric Harmony XB5 - XB5FW31M5 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék típusa: Világító nyomógomb
Rövid megnevezés: XB5F
Keret anyaga: Sötétszürke műanyag
Rögzítőgyűrű anyaga: Műanyag
Fej típusa: Süllyesztett kivitel
Szerelési átmérő: 30,5 mm
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Működtető típusa: Rugós visszatérítésű
Működtető profilja: Fehér, sík, jelöletlen
Működtető kiegészítő információ: Egyszerű lencsével
Elektromos jellemzők
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működése: Lassú bontás
Csatlakozások - kapcsok: Csavaros kapcsok, <= 2 x 1,5 mm² érvéghüvellyel az IEC 60947-1 szerint
Csavaros kapcsok, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² érvéghüvely nélkül az IEC 60947-1 szerint
Fényforrás: Univerzális LED
Izzófoglalat: Integrált LED
Névleges tápfeszültség [Us]: 220...240 V AC 50/60 Hz
Sapka/működtető vagy lencse színe: Fehér
Mechanikai jellemzők
Magasság: 42 mm
Szélesség: 36,6 mm
Mélység: 55 mm
Kapcsok leírása ISO n°1: (21-22)NC
(13-14)NO
Működési út: 1,5 mm (NC elektromos állapotváltás)
2,6 mm (NO elektromos állapotváltás)
4,3 mm (teljes út)
Működtetési erő: 3,5 N NC elektromos állapotváltás
3,8 N
Mechanikai élettartam: 10000000 ciklus
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Csavarfej alakja: Kereszthornyos kompatibilis Philips 1-es csavarhúzóval
Kereszthornyos kompatibilis pozidriv 1-es csavarhúzóval
Hornyos kompatibilis lapos Ø 4 mm csavarhúzóval
Hornyos kompatibilis lapos Ø 5,5 mm csavarhúzóval
Védelmi jellemzők
Magasnyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
Érintkezők használata: Standard érintkezők
Pozitív nyitás: Az IEC 60947-5-1 K függelék szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
IP67
IP69
IP69K
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13
NEMA 4X
IK védettségi fokozat: IK03 az IEC 50102 szerint
Villamos paraméterek
Érintkezők anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A gG típusú olvadóbiztosító az IEC 60947-5-1 szerint
Hagyományos szabad levegőn történő termikus áram [Ith]: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 600 V (3-as szennyezettségi fok) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram [Ie]: 3 A 240 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
6 A 120 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,1 A 600 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,27 A 250 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,55 A 125 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
1,2 A 600 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
Tanúsítványok és szabványok
Terméktanúsítványok: UL listed, CSA
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 30 gn (időtartam = 18 ms) félszinusz hullám gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) félszinusz hullám gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
43,2 mm
Hosszúság méret
91,39999999999999 mm
Magasság méret
53,3 mm