Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AW34M5C0 - komplett műanyag LED világító nyomógomb, Ø22, visszatérő, 1NO+1NC, 230VAC, piros, szürke körgyűrű
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A 22,5 mm-es szabványos szerelési átmérő révén a nyomógomb könnyen beépíthető a legtöbb ipari kapcsolószekrénybe és kezelőpanelbe. A műanyag házas, szürke körgyűrűvel ellátott kompakt kialakítás biztosítja, hogy a termék szinte bármilyen környezetbe esztétikusan illeszkedjen. A nyomógomb standard kialakítású fejjel, rugós visszatérítéssel és sima piros műanyag nyomófelülettel rendelkezik. Az univerzális LED világítás egyértelmű visszajelzést ad a kezelő számára, növelve ezzel a kezelés biztonságát és hatékonyságát. A 220-240 V AC tápfeszültségű beépített LED világítás kellően fényes ahhoz, hogy jól látható legyen ipari környezetben is.
A XB5AW34M5C0 típusú nyomógomb 1NO + 1NC érintkezőkonfigurációval rendelkezik, amely lehetővé teszi a különböző vezérlési feladatok megvalósítását. Az érintkezők lassú bontású kialakítása biztosítja a kapcsolás megbízhatóságát és a hosszú élettartamot. A termék 10 millió mechanikai kapcsolási ciklust képes teljesíteni, ami kiemelkedő tartósságot jelent még a legintenzívebb ipari alkalmazásokban is. Az elektromos élettartam különböző terhelések esetén is jelentős: AC-15 üzemmódban 230 V-on 2 A terheléssel 1 millió kapcsolási ciklust garantál. A nyomógomb csavaros csatlakozókkal rendelkezik, amelyek maximum 2 x 1,5 mm² keresztmetszetű vezetékek fogadására alkalmasak kábelvéggel, vagy 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² keresztmetszetű vezetékek fogadására kábelvég nélkül. Az ISO szerinti kapocskiosztás (21-22)NC és (13-14)NO, amely megkönnyíti a bekötést.
A termék rendkívül ellenálló a környezeti hatásokkal szemben. IP66/IP67 védettségi fokozata biztosítja a por és víz elleni védelmet, ami lehetővé teszi a kültéri vagy mostoha ipari környezetben történő használatot is. A 7000000 Pa-os nagynyomású mosóval szembeni ellenállás 55 °C-on, 0,1 m távolságról további garanciát jelent a megbízhatóságra. A termék -40...70 °C közötti üzemi hőmérséklet-tartományban használható, ami rendkívüli sokoldalúságot biztosít különböző klímaviszonyok között. A 6 kV-os lökőfeszültség-állóság (IEC 60947-1 szerint) és a 10 V/m elektromágneses mezőkkel szembeni ellenállás (IEC 61000-4-3 szerint) garantálja a megbízható működést még elektromosan terhelt környezetben is. A 10 A-es hagyományos szabad levegőn mért termikus áram és a 600 V-os szigetelési feszültség biztosítja a termék sokoldalú alkalmazhatóságát különböző villamos rendszerekben.
Schneider Electric Harmony XB5 - XB5AW34M5C0 - komplett műanyag LED világító nyomógomb, Ø22, visszatérő, 1NO+1NC, 230VAC, piros, szürke körgyűrű műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék típusa: Világító nyomógomb
Rövid terméknév: XB5
Körgyűrű anyaga: Műanyag, szürke színű
Rögzítőgyűrű anyaga: Műanyag
Fej típusa: Standard
Szerelési átmérő: 22,5 mm
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Működtető típusa: Rugós visszatérítésű
Működtető profil: Piros, sima, jelöletlen
Működtetőre vonatkozó kiegészítő információ: Sima lencsével
Elektromos jellemzők
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működés: Lassú bontás
Csatlakozások - kapcsok: Csavaros kapcsok, <= 2 x 1,5 mm² kábelvéggel IEC 60947-1 szabvány szerint
Csavaros kapcsok, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² kábelvég nélkül IEC 60947-1 szabvány szerint
Fényforrás: Univerzális LED
Izzó foglalat: Integrált LED
[Us] névleges tápfeszültség: 220...240 V AC 50/60 Hz
Kupak/működtető vagy lencse színe: Piros
Méret és fizikai jellemzők
Magasság: 42 mm
Szélesség: 30 mm
Mélység: 57 mm
Kapcsok leírása ISO n°1: (21-22)NC, (13-14)NO
Ellenállás nagynyomású mosással szemben: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
Érintkezők használata: Standard érintkezők
Pozitív nyitás: IEC 60947-5-1 szabvány K függeléke szerint
Működési paraméterek
Működési út: 1,5 mm (NC elektromos állapot változás), 2,6 mm (NO elektromos állapot változás), 4,3 mm (teljes út)
Működtető erő: 3,5 N NC elektromos állapot változás, 3,8 N
Mechanikai élettartam: 10000000 ciklus
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m IEC 60947-1 szabvány szerint
Csavarfej alakja: Kereszthornyos, kompatibilis Philips 1-es csavarhúzóval
Kereszthornyos, kompatibilis pozidriv 1-es csavarhúzóval
Hornyos, kompatibilis Ø 4 mm lapos csavarhúzóval
Hornyos, kompatibilis Ø 5,5 mm lapos csavarhúzóval
Érintkező anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Villamos paraméterek
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A gG típusú olvadóbiztosító IEC 60947-5-1 szabvány szerint
[Ith] konvencionális szabad levegőben mért termikus áram: 10 A IEC 60947-5-1 szabvány szerint
[Ui] névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) IEC 60947-1 szabvány szerint
[Uimp] névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV IEC 60947-1 szabvány szerint
Elektromos élettartam: 1000000 ciklus, AC-15, 2 A 230 V-on, működési ráta <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5, IEC 60947-5-1 szabvány C függeléke szerint
Jeladás típusa: Folyamatos
Tápfeszültség határértékek: 195...264 V AC
Áramfelvétel: 14 mA
Élettartam: 100000 óra névleges feszültségen és 25 °C-on
Túlfeszültség állóság: 1 kV IEC 61000-4-5 szabvány szerint
Környezeti jellemzők
Védőkezelés: TH
Környezeti levegő hőmérséklete tároláshoz: -40...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklete üzemeléshez: -40...70 °C
Túlfeszültség kategória: II. osztály IEC 60536 szabvány szerint
IP védettségi fokozat: IP66 IEC 60529 szabvány szerint, IP67
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
IK védettségi fokozat: IK05 IEC 50102 szabvány szerint
Termék adatok
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
91 mm
Magasság méret
34 mm