Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék kompakt kialakítású, 22,5 mm-es szabványos szerelési átmérővel rendelkezik, így könnyen beépíthető a legtöbb ipari vezérlőpanelbe. A nyomógomb kerek fejformával és sima, zöld színű, jelölés nélküli nyomófelülettel rendelkezik, amely integrált univerzális LED fényforrással van ellátva a kiváló láthatóság érdekében. A 24 V AC/DC 50/60 Hz tápfeszültséggel működő világítás biztosítja a gomb állapotának egyértelmű jelzését még gyenge fényviszonyok között is. A nyomógomb sík kivitelű, átlátszó lencsével szerelt, ami még inkább kiemeli a vizuális visszajelzést.
Műszaki szempontból a termék egy rugós visszatérítésű nyomógomb, amely 1 NO + 1 NC érintkezőkonfigurációval rendelkezik, slow-break működési elvvel. A csatlakozások csavaros kapcsokkal történnek, amelyek lehetővé teszik legfeljebb 2 x 1,5 mm² keresztmetszetű vezeték bekötését kábelvéggel (IEC 60947-1 szerint), illetve 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² keresztmetszetű vezeték bekötését kábelvég nélkül. A termék működtetési ereje 3,5 N az NC érintkezők állapotváltozásához és 3,8 N teljes működtetéshez, míg a működési útja 1,5 mm az NC érintkezők állapotváltozásához, 2,6 mm a NO érintkezők állapotváltozásához, és összesen 4,3 mm a teljes úthoz. A nyomógomb ezüst ötvözet (Ag/Ni) érintkezőkkel rendelkezik, amelyek kiemelkedő elektromos vezetőképességet és tartósságot biztosítanak.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB5
Termék típusa: Világító nyomógomb
Eszköz rövid neve: XB5
Előlap anyaga: Műanyag, szürke színű
Rögzítőgyűrű anyaga: Műanyag
Fej típusa: Standard
Szerelési átmérő: 22,5 mm
Jelzőegység fej alakja: Kerek
Működtető típusa: Rugós visszatérítés
Működtető profilja: Zöld, sík, jelöletlen
Működtető további információ: Sima lencsével
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működése: Lassú-megszakítás
Fényforrás: Univerzális LED
Izzó foglalat: Integrált LED
Névleges tápfeszültség: 24 V AC/DC 50/60 Hz
Kupak/működtető vagy lencse színe: Zöld
Méretek
Magasság: 42 mm
Szélesség: 30 mm
Mélység: 57 mm
Elektromos csatlakozás
Csatlakozások - kapcsok: Csavaros kapcsok, <= 2 x 1,5 mm² kábelvéggel az IEC 60947-1 szerint
Csavaros kapcsok, 1 x 0,22...2 x 2,5 mm² kábelvég nélkül az IEC 60947-1 szerint
Kapcsok leírása ISO n°1: (21-22)NC, (13-14)NO
Működési jellemzők
Működési út: 1,5 mm (NC érintkező állapotváltása), 2,6 mm (NO érintkező állapotváltása), 4,3 mm (teljes út)
Működtető erő: 3,5 N NC érintkező állapotváltáshoz, 3,8 N
Mechanikai élettartam: 10000000 ciklus
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Csavarfej alakja: Kereszt kompatibilis Philips 1-es csavarhúzóval, Kereszt kompatibilis pozidriv 1-es csavarhúzóval, Hornyos kompatibilis lapos Ø 4 mm csavarhúzóval, Hornyos kompatibilis lapos Ø 5,5 mm csavarhúzóval
Elektromos jellemzők
Érintkező anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzárlat védelem: 10 A gG típusú olvadóbiztosító az IEC 60947-5-1 szerint
Konvencionális szabad levegő termikus áram: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram: 3 A 240 V-on, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint, 6 A 120 V-on, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint, 0,1 A 600 V-on, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint, 0,27 A 250 V-on, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint, 0,55 A 125 V-on, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint, 1,2 A 600 V-on, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
Elektromos megbízhatóság: Λ < 10exp(-6) 5 V, 1 mA tiszta környezetben az IEC 60947-5-4 szerint, Λ < 10exp(-8) 17 V, 5 mA tiszta környezetben az IEC 60947-5-4 szerint
LED jellemzők
Jelzés típusa: Folyamatos
Tápfeszültség határok: 19,2...30 V DC, 21,6...26,4 V AC
Áramfelvétel: 18 mA
Élettartam: 100000 óra névleges feszültségen és 25 °C-on
Túlfeszültség állóság: 1 kV az IEC 61000-4-5 szerint
Környezeti jellemzők
Védőkezelés: TH
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -40...70 °C
Környezeti hőmérséklet működéshez: -40...70 °C
Túlfeszültség kategória: II. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint, IP67
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13, NEMA 4X
IK védettségi fokozat: IK05 az IEC 50102 szerint
Nagynyomású mosással szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: CSA, LROS (Lloyds register of shipping), BV, UL listed, DNV
Rezgés- és ütésállóság
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Elektromágneses kompatibilitás
Gyors tranziensekkel szembeni ellenállás: 2 kV az IEC 61000-4-4 szerint
Elektromágneses mezőkkel szembeni ellenállás: 10 V/m az IEC 61000-4-3 szerint
Elektrosztatikus kisülésekkel szembeni ellenállás: 6 kV érintkezésre (fém részeken) az IEC 61000-4-2 szerint, 8 kV levegőben (szigetelő részeken) az IEC 61000-4-2 szerint
Elektromágneses kibocsátás: B osztály az IEC 55011 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
91 mm
Magasság méret
33 mm