👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a választókapcsoló sokoldalú interfészt biztosít a gépek vezérléséhez. Könnyen beszerelhető a szabványos 22 mm átmérőjű kivágásokba, és egyszerű csavarkapcsos csatlakozásokkal csatlakoztatható a vezérlőáramkörökhöz. Kényelmes módot biztosít a gép különféle üzemmódokba állítására. Ütésálló, porálló, vízálló és rezgésálló az IP69-nek köszönhetően, így ideális a zord környezetben való működéshez.
Termék adatok
Szélesség méret
33 mm
Hosszúság méret
52 mm
Magasság méret
86 mm