👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a kulcsos választókapcsoló sokoldalú interfészt biztosít a gépek vezérléséhez. Könnyen beszerelhető a szabványos 22 mm átmérőjű kivágásokba, és egyszerű csavarkapcsos csatlakozásokkal csatlakoztatható a vezérlőáramkörökhöz. Biztonságos módot biztosít a felhatalmazott személyzet számára a folyamat- vagy gép üzemmódok közötti váltáshoz. Ütésálló, porálló, vízálló és rezgésálló az IP69-nek köszönhetően, így ideális a zord környezetben való működéshez.
Termék adatok
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
90 mm
Magasság méret
33 mm