Schneider Electric Harmony XB4 - ZB4BW0M15 - fém jelzőlámpa és érintkező blokk rögzítő aljzattal, LED-es, 1NO+1NC, 230VAC, fehér
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ZB4BW0M15 műszaki paraméterei további részleteket tartalmaznak a működési erőről és elmozdulásról. Az NC állapotváltozáshoz 2 N, míg az NO állapotváltozáshoz 2,3 N erő szükséges. A teljes működési elmozdulás 4,3 mm, amelyből az NC állapotváltozás 1,5 mm-nél, míg az NO állapotváltozás 2,6 mm-nél következik be. A működési nyomaték az NO állapotváltozáshoz 0,05 N.m. A termék rögzítési nyomatéka 0,8-1,2 N.m az IEC 60947-1 szabvány szerint. Az érintkezők anyaga ezüst ötvözet (Ag/Ni), amely kitűnő vezetőképességet és hosszú élettartamot biztosít.
Schneider Electric Harmony XB4 - ZB4BW0M15 -fém jelzőlámpa és érintkező blokk rögzítő aljzattal, LED-es, 1NO+1NC, 230VAC, fehér műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Termék vagy komponens típusa: Teljes test/érintkező egység és fényjelző blokk
Eszköz rövid neve: ZB4
Rögzítő gallér anyaga: Zamak
Értékesítés oszthatatlan mennyiségenként: 1
Fejkialakítás: Standard
Érintkező specifikációk
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkező működés: Lassú szakítás
Csatlakozások - terminálok: Csavaros szorítókapcsok, <= 2 x 1,5 mm² kábelvéggel az IEC 60947-1 szerint
Csavaros szorítókapcsok, >= 1 x 0,22 mm² kábelvég nélkül az IEC 60947-1 szerint
Csavarfej formája: Kereszthornyos, kompatibilis Philips 1-es számú csavarhúzóval, Kereszthornyos, kompatibilis pozidriv 1-es számú csavarhúzóval, Hornyos, kompatibilis 4 mm átmérőjű lapos csavarhúzóval, Hornyos, kompatibilis 5,5 mm átmérőjű lapos csavarhúzóval
Érintkező anyaga: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Fényforrás specifikációk
Fényforrás: Univerzális LED
Izzó foglalat: Integrált LED
Fényjelző blokk tápellátása: Közvetlen
Fényforrás színe: Fehér
Névleges tápfeszültség [Us]: 230...240 V AC, 50/60 Hz
Tápfeszültség határértékek: 195...264 V AC
Áramfelvétel: 14 mA
Élettartam: 100000 óra névleges feszültségen és 25 °C-on
Mechanikai jellemzők
CAD teljes szélesség: 30 mm
CAD teljes magasság: 47 mm
Működési elmozdulás: 1,5 mm (NC elektromos állapot változása)
2,6 mm (NO elektromos állapot változása)
4,3 mm (teljes elmozdulás)
Működési erő: 2 N NC elektromos állapot változáshoz
2,3 N NO elektromos állapot változáshoz
Működési nyomaték: 0,05 N.m NO elektromos állapot változáshoz
Mechanikai élettartam: 5000000 ciklus
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Elektromos jellemzők
Rövidzárlat védelem: 10 A gG típusú olvadóbiztosító az IEC 60947-5-1 szerint
Hagyományos szabad levegőn mért termikus áram [Ith]: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség állóság [Uimp]: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram [Ie]: 3 A 240 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
6 A 120 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,1 A 600 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,27 A 250 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,55 A 125 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
1,2 A 600 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
Környezeti jellemzők
Védőkezelés: TH
Környezeti tárolási hőmérséklet: -40...70 °C
Környezeti üzemi hőmérséklet: -40...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: I. osztály az IEC 60536 szerint
Vibrációállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 30 gn (időtartam = 18 ms) fél szinusz hullám gyorsulásra az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) fél szinusz hullám gyorsulásra az IEC 60068-2-27 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
53 mm
Hosszúság méret
59 mm
Magasság méret
36 mm