Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ZB4BV18B1 modell egy integrált, univerzális LED technológiájú fényforrással rendelkezik, amely fehér villogó fényt biztosít. A termék kiemelkedően hosszú, 100 000 órás élettartammal büszkélkedhet 25°C-os névleges üzemi hőmérsékleten, ami jelentősen csökkenti a karbantartási és cserélési igényeket. A jelzőlámpa 24 V AC/DC tápfeszültséggel működik 50/60 Hz frekvencián, valamint a tápfeszültség határok 19,2-30 V DC vagy 21,6-26,4 V AC tartományban mozoghatnak, így rugalmas használatot biztosítva különböző rendszerekben.
A ZB4BV18B1 jelzőlámpa mechanikai kialakítása robusztus és funkcionális: a rögzítőgyűrű anyaga Zamak ötvözet, amely kiváló tartósságot garantál. A termék pontos beépítési méretekkel rendelkezik: a CAD szerinti teljes szélesség 30 mm, magasság 47 mm, mélység pedig 37 mm. A beépítést segíti, hogy a panel kivágás ajánlott átmérője 22,5 mm. Az elektromos csatlakozás csavaros kapcsokkal történik, amelyek maximum 2 x 1,5 mm² vezetéket fogadnak be kábelvéggel, illetve minimum 1 x 0,22 mm² vezetéket kábelvég nélkül. A kapcsok meghúzási nyomatéka 0,8-1,2 Nm az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően. A csavarfej kialakítása többféle csavarhúzóval kompatibilis: kereszthornyos (Philips 1-es vagy Pozidriv 1-es méret), valamint lapos (4 mm vagy 5,5 mm átmérőjű) típusokkal is használható.
A ZB4BV18B1 kiváló elektromos tulajdonságokkal rendelkezik: névleges szigetelési feszültsége 600 V (3-as szennyezettségi fokozat mellett) az IEC 60947-1 szerint, névleges lökőfeszültség-állósága 6 kV ugyanezen szabvány alapján. A jelzőlámpa áramfelvétele mindössze 18 mA, ami energiatakarékos működést biztosít. A termék széles üzemi hőmérséklet-tartománnyal (-40...+70 °C) rendelkezik, így szélsőséges környezeti feltételek között is megbízhatóan működik. Az I. érintésvédelmi osztályba tartozik az IEC 60536 szerint. További előny, hogy ellenáll a különböző elektromágneses hatásoknak: 2 kV tranziens zavarás, 10 V/m elektromágneses mező, valamint 6 kV érintkezési és 8 kV légköri elektrosztatikus kisülés ellen védett a megfelelő IEC szabványok szerint. A ZB4BV18B1 jelzőlámpa számos nemzetközi tanúsítvánnyal rendelkezik, beleértve az UL, CSA, BV, LROS és DNV minősítéseket, ami igazolja a termék kiváló minőségét és megfelelőségét a legszigorúbb ipari követelményeknek.
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Termék vagy alkatrész típusa: Komplett test/fényforrás blokk egység
Eszköz rövidnév: ZB4
Rögzítőgyűrű anyaga: Zamak
Eladási mennyiség: 1
Elektromos jellemzők
Csatlakozás - kapcsok: Csavaros kapcsok, <= 2 x 1,5 mm² kábelvéggel
Csavaros kapcsok, >= 1 x 0,22 mm² kábelvég nélkül
Fényforrás: Univerzális LED
Izzó foglalat: Integrált LED
Fényforrás színe: Fehér
Névleges tápfeszültség: 24 V AC/DC 50/60 Hz-en
Névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Jelzés típusa: Villogó
Tápfeszültség határok: 19,2...30 V DC
21,6...26,4 V AC
Áramfelvétel: 18 mA
Élettartam: 100000 óra névleges feszültségen és 25 °C-on
Túlfeszültség állóság: 1 kV az IEC 61000-4-5 szerint
Mechanikai jellemzők
CAD szerinti teljes szélesség: 30 mm
CAD szerinti teljes magasság: 47 mm
CAD szerinti teljes mélység: 37 mm
Kapcsok leírása ISO n°1: (X1-X2)PL
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Csavarfej alakja: Kereszthornyos, Philips 1-es csavarhúzóval kompatibilis
Kereszthornyos, Pozidriv 1-es csavarhúzóval kompatibilis
Hornyos, 4 mm átmérőjű lapos csavarhúzóval kompatibilis
Hornyos, 5,5 mm átmérőjű lapos csavarhúzóval kompatibilis
Környezeti jellemzők
Védő kezelés: TH
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem: I. osztály az IEC 60536 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: DNV, UL listed, LROS (Lloyds register of shipping), BV, CSA
Védelmi tulajdonságok
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 30 gn (időtartam = 18 ms) félszinusz hullám gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) félszinusz hullám gyorsulás esetén az IEC 60068-2-27 szerint
Gyors tranziensekkel szembeni ellenállás: 2 kV az IEC 61000-4-4 szerint
Elektromágneses mezőkkel szembeni ellenállás: 10 V/m az IEC 61000-4-3 szerint
Elektrosztatikus kisülésekkel szembeni ellenállás: 6 kV érintkezésnél (fém részeken) az IEC 61000-2-6 szerint
8 kV szabad levegőben (szigetelő részeken) az IEC 61000-2-6 szerint
Elektromágneses kibocsátás: B osztály az IEC 55011 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
34 mm
Hosszúság méret
54 mm