Schneider Electric Harmony XB4/XB5 - DL1CE024 - kiegészítő, BA9s izzó, 24V, 2W
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
DL1CE024 izzó BA9s 24V Schneider
\nVíztiszta izzó BA9 aljzattal, 24 V / 2,6 W. termékcsalád-kompatibilitás: Harmony XAC - tartozék/külön alkatrész típusa: izzólámpa - tartozék/külön alkatrész kategória: világítás tartozék - tart/külön alkatrész rendeltetési helye: világító nyomógomb - jelzési szín: tiszta. Előnyök : - A Harmony vezérlő állomások, vezérlőegységek és jelzőegységek segítségével egyetlen termékcsaládon belül ad megoldást, egyszerűsíti a választást -:, Komplett vezérlőállomások keszre szerelt nyomógombokkal, Üres tokozatok egyedi felhasználói igényekhez, Széles kínálat nyomógombokból és kiegészítőkből a leggyakoribb funkciókhoz, Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás, kettős villamos szigetelésű változatban is.... Alkalmazások: - Ipar: egyszerű és tömegtermelésben haszmnált gépek: textil, csomagolás, anyagmozgatás, stb., Épületek és infrastruktúra: kisemelő rendszerek, garázskapuk, redőnykapuk, füstelszívók vezérlése stb.... Előnyök : - Korszerű kialakítás, süllyesztett szerelvénnyel kiegészítve, A nagy fényerejű LED-es világító funkció 6 színben érhető el, Egyszerű választás: egyetlen referenciánként, Egyszerű alkalmazhatóság alapfunkciók és teljesítmény.. Alkalmazások: - Villamos elosztó gépgyártók, Egyszerű gépek: csomagolás, texti, stb., HVAC rendszerek.. Előnyök : - Nagy teljesítmény a legigényesebb környezetben is, Rugalmasság és adaptálhatóság moduláris felépítésből következően, A telepítés egyszerűsége és gyorsasága, Széles kínálat, amely megoldást nyújt minden alkalmazásához, Vonzó kialakítás, kiegészítve a süllyesztett szerelési készlettel.. Alkalmazások: Általános célú ajánlat minden szegmensre és alkalmazásra az iparban, Gépek és vezérlőpanelek a csomagolásban, anyagmozgatásban és -feldolgozásban, szivattyúzásban stb., Ideális szélsőséges környezeti feltételek között: élelmiszeripar, autóipar, kültéri felhasználás (például bányászat, vízkezelés stb.). Épületek és infrastruktúra, Energiaelosztó szekrények, közművek, éttermek, kereskedelmi épületek, repülőterek stb.... Előnyök : - Nagy teljesítmény a vegyi környezetben (tisztító- és oldószerek, alkohol, mosószer, vágóolaj, tej), Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a moduláris felépítésből következően, A telepítés egyszerűsége és gyorsasága, Széles kínálat, amely megoldást nyújt minden alkalmazásához, Attractive design, reinforced with the flush mounting kit.. Alkalmazások: Általános célú ajánlat minden szegmensre és alkalmazásra: Industry., Gépek és vezérlőpanelek a csomagolásban, anyagmozgatásban, szivattyúzásban stb., Ideális szélsőséges környezeti feltételek között: élelmiszeripar, tengerhajózás, stb. Épületek és infrastruktúra, Energiaelosztó szekrények, közművek, éttermek, kereskedelmi épületek, repülőterek stb....
Termék adatok
Szín
fehér
Szélesség méret
10 mm
Hosszúság méret
30 mm
Magasság méret
10 mm