Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BK125G5 - komplett fém LED világító választókapcsoló, Ø22, 2 állású, 120 VAC, 1NO+1NC, narancs
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A univerzális LED világítás 110-120V AC tápfeszültségen működik, áramfelvétele mindössze 14 mA, és kiemelkedő, 100.000 órás élettartamot biztosít normál üzemi körülmények között. A kapocsvégek csavarkötéses kialakításúak, és kompatibilisek maximum 2 x 1,5 mm² keresztmetszetű, érvéghüvelyes vezetékkel, illetve minimum 1 x 0,22 mm² keresztmetszetű, érvéghüvely nélküli vezetékkel is. A kapcsoló IEC 60947-1 szabvány szerinti meghúzási nyomatéka 0,8-1,2 Nm, a csavarfej kialakítása kereszthornyos (Philips No. 1 vagy Pozidriv No. 1 csavarhúzóval), valamint normál hornyos (4 mm vagy 5,5 mm lapos csavarhúzóval) kompatibilis.
Az XB4BK125G5 kapcsoló kimagasló műszaki paraméterekkel rendelkezik: 600V szigetelési feszültség (3-as szennyezettségi fokozat), 6 kV impulzus-túlfeszültség állóság, 10A konvencionális hőáramérték, és többféle váltóáramú (AC-15) és egyenáramú (DC-13) terhelési kategóriában meghatározott névleges üzemi áramértékek. Az elektromos élettartam kiemelkedő: 1.000.000 kapcsolási ciklus különböző terhelési kategóriákban. A mechanikai élettartam ugyancsak 1.000.000 ciklus. A termék komplett, felhasználásra kész állapotban kerül szállításra.
Schneider Electric Harmony XB4 - XB4BK125G5 műszaki adatok
Általános információk
Termékcsalád: Harmony XB4
Terméktípus: Világító választókapcsoló
Rövid megnevezés: XB4
Előlap anyaga: Krómozott fém
Rögzítőgyűrű anyaga: Zamak
Fej típusa: Standard
Beszerelési átmérő: 22,5 mm
Jelzőegység fejének alakja: Kerek
Működtető típusa: Állandó pozíciós
Működtető profilja: Narancs standard fogantyú
Működtetési pozíció információ: 2 pozíció 90°
Elektromos jellemzők
Érintkezők típusa és összetétele: 1 NO + 1 NC
Érintkezők működése: Lassú bontás
Csatlakozás - kapcsok: Csavaros kapcsok, <= 2 x 1,5 mm² érvéghüvellyel az IEC 60947-1 szerint
Csavaros kapcsok, >= 1 x 0,22 mm² érvéghüvely nélkül az IEC 60947-1 szerint
Fényforrás: Univerzális LED
Izzó foglalat: Integrált LED
Névleges tápfeszültség: 110...120 V AC, 50/60 Hz
Pozitív nyitás: IEC 60947-5-1 K függelék szerint
Működtető nyomaték: 0,14 N.m NO elektromos állapot változásnál
Meghúzási nyomaték: 0,8...1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Csavarfej alakja: Kereszthornyos, kompatibilis Philips 1-es csavarhúzóval
Kereszthornyos, kompatibilis Pozidriv 1-es csavarhúzóval
Hornyos, kompatibilis 4 mm lapos csavarhúzóval
Hornyos, kompatibilis 5,5 mm lapos csavarhúzóval
Érintkező anyag: Ezüst ötvözet (Ag/Ni)
Rövidzár védelem: 10 A gG típusú olvadóbiztosító az IEC 60947-5-1 szerint
Konvencionális szabad levegő termikus áram: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Névleges üzemi áram: 3 A 240 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
6 A 120 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,1 A 600 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,27 A 250 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,55 A 125 V-nál, DC-13, Q600 az IEC 60947-5-1 szerint
1,2 A 600 V-nál, AC-15, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
Villamos élettartam: 1000000 ciklus, AC-15, 2 A 230 V-nál, kapcsolási frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az EN 60947-5-1 C függelék szerint
1000000 ciklus, AC-15, 3 A 120 V-nál, kapcsolási frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az EN 60947-5-1 C függelék szerint
1000000 ciklus, AC-15, 4 A 24 V-nál, kapcsolási frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az EN 60947-5-1 C függelék szerint
1000000 ciklus, DC-13, 0,2 A 110 V-nál, kapcsolási frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az EN 60947-5-1 C függelék szerint
1000000 ciklus, DC-13, 0,5 A 24 V-nál, kapcsolási frekvencia <3600 ciklus/óra, terhelési tényező: 0,5 az EN 60947-5-1 C függelék szerint
Villamos megbízhatóság: Λ < 10exp(-6) 5 V-nál és 1 mA-nél tiszta környezetben az IEC 60947-5-4 szerint
Λ < 10exp(-8) 17 V-nál és 5 mA-nél tiszta környezetben az IEC 60947-5-4 szerint
Jelzés típusa: Folyamatos
Tápfeszültség határértékei: 100...132 V AC
Áramfelvétel: 14 mA
Élettartam: 100000 óra névleges feszültségen és 25 °C-on
Túlfeszültség állóság: 1 kV az IEC 61000-4-5 szerint
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 1000000 ciklus
Magasság: 47 mm
Szélesség: 30 mm
Mélység: 68 mm
Kapocs leírás ISO n°1: (21-22)NC
(13-14)NO
Nagynyomású mosóval szembeni ellenállás: 7000000 Pa 55 °C-on, távolság: 0,1 m
Környezeti feltételek
Védőkezelés: TH
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: I. osztály az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
IP67
IP69
IP69K
NEMA védettségi fokozat: NEMA 13
NEMA 4X
IK védettségi fokozat: IK04 az IEC 50102 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: JIS C8201-5-1
UL 508
IEC 60947-1
CSA C22.2 No 14
IEC 60947-5-4
JIS C8201-1
Terméktanúsítványok: BV
UL
CSA
DNV
LROS (Lloyds register of shipping)
Rezgés- és ütésállóság
Rezgésállóság: 5 gn (f= 2...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 30 gn (időtartam = 18 ms) félszinusz hullám gyorsulásra az IEC 60068-2-27 szerint
50 gn (időtartam = 11 ms) félszinusz hullám gyorsulásra az IEC 60068-2-27 szerint
EMC védettség
Gyors tranziens zavarállóság: 2 kV az IEC 61000-4-4 szerint
Elektromágneses térerősséggel szembeni ellenállóképesség: 10 V/m az IEC 61000-4-3 szerint
Elektrosztatikus kisüléssel szembeni ellenállóképesség: 6 kV érintkezéssel (fém részeken) az IEC 61000-4-2 szerint
8 kV levegőben (szigetelő részeken) az IEC 61000-4-2 szerint
Elektromágneses emisszió: B osztály az IEC 55011 szerint
Termékbemutató
Készülék bemutatása: Komplett termék
Termék adatok
Szélesség méret
52 mm
Hosszúság méret
86 mm
Magasság méret
33 mm