Schneider Electric Harmony XB4 - DL1CE012 - víztiszta izzó BA9 aljzattal - 12 V / 2.6 W
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Izzó, BA 9s, 12V, 2,6W DL1CE012 Schneider
Víztiszta izzó BA9 aljzattal, 12 V / 2,6 W. termékcsalád-kompatibilitás: Harmony XAC - tartozék/külön alkatrész típusa: izzólámpa - tartozék/külön alkatrész kategória: világítás tartozék - tart/külön alkatrész rendeltetési helye: világító nyomógomb - jelzési szín: tiszta. Előnyök : - A Harmony vezérlő állomások, vezérlőegységek és jelzőegységek segítségével egyetlen termékcsaládon belül ad megoldást, egyszerűsíti a választást -:, Komplett vezérlőállomások keszre szerelt nyomógombokkal, Üres tokozatok egyedi felhasználói igényekhez, Széles kínálat nyomógombokból és kiegészítőkből a leggyakoribb funkciókhoz, Vegyi anyagokkal szembeni ellenállás, kettős villamos szigetelésű változatban is.... Alkalmazások: - Ipar: egyszerű és tömegtermelésben haszmnált gépek: textil, csomagolás, anyagmozgatás, stb., Épületek és infrastruktúra: kisemelő rendszerek, garázskapuk, redőnykapuk, füstelszívók vezérlése stb.... Előnyök : - Nagy teljesítmény a legigényesebb környezetben is, Rugalmasság és adaptálhatóság moduláris felépítésből következően, A telepítés egyszerűsége és gyorsasága, Széles kínálat, amely megoldást nyújt minden alkalmazásához, Vonzó kialakítás, kiegészítve a süllyesztett szerelési készlettel.. Alkalmazások: Általános célú ajánlat minden szegmensre és alkalmazásra az iparban, Gépek és vezérlőpanelek a csomagolásban, anyagmozgatásban és -feldolgozásban, szivattyúzásban stb., Ideális szélsőséges környezeti feltételek között: élelmiszeripar, autóipar, kültéri felhasználás (például bányászat, vízkezelés stb.). Épületek és infrastruktúra, Energiaelosztó szekrények, közművek, éttermek, kereskedelmi épületek, repülőterek stb.... Előnyök : - Nagy teljesítmény a vegyi környezetben (tisztító- és oldószerek, alkohol, mosószer, vágóolaj, tej), Rugalmasság és alkalmazkodóképesség a moduláris felépítésből következően, A telepítés egyszerűsége és gyorsasága, Széles kínálat, amely megoldást nyújt minden alkalmazásához, Attractive design, reinforced with the flush mounting kit.. Alkalmazások: Általános célú ajánlat minden szegmensre és alkalmazásra: Industry., Gépek és vezérlőpanelek a csomagolásban, anyagmozgatásban, szivattyúzásban stb., Ideális szélsőséges környezeti feltételek között: élelmiszeripar, tengerhajózás, stb. Épületek és infrastruktúra, Energiaelosztó szekrények, közművek, éttermek, kereskedelmi épületek, repülőterek stb....
Termék adatok
Szín
színtelen
Szélesség méret
45 mm
Hosszúság méret
26,25 mm
Magasság méret
35 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Szín
színtelen
Színhőmérséklet
0
Foglalat
BA9s
Fényáram
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
217 A
Teljes hossz
28 mm
Átmérő
11 mm