👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék egy push-to-test (nyomva tesztelhető) kialakítású pilótlámpa, amely 22 mm-es standard méretű furatba szerelhető, így kompatibilis a legtöbb ipari kapcsolótáblával és vezérlőpanellel. A termék krómbevonatú fém előlappal és narancssárga jelzőfénnyel rendelkezik, amely tiszta szilikon bevonattal védett. Az integrált LED technológiának köszönhetően rendkívül hosszú, 100.000 órás élettartammal rendelkezik, ami jelentősen csökkenti a karbantartási igényt és költségeket a hagyományos izzós megoldásokhoz képest.
Műszaki szempontból a termék rendkívül sokoldalú: 24-254V AC/DC tápfeszültség tartományban működik, így szinte bármilyen ipari környezetben használható. A jelzőfény áramfelvétele mindössze 2-10 mA, ami energiahatékony működést biztosít. A termék IP66-os védettséggel rendelkezik, vagyis teljesen por- és vízsugár ellen védett, így a legmostohább környezetben is megbízhatóan működik. A pilótlámpa 1 NO (záró) érintkezővel rendelkezik, amely akár 10A konvencionális szabad levegőáramú hőáramot is elbír az IEC 60947-5-1 szabványnak megfelelően. A névleges szigetelési feszültség 415V, ami biztosítja a biztonságos működést ipari környezetben.
A Schneider Electric XB4BW25BM5GEX tesztlámpája különösen ajánlott olyan ipari alkalmazásokhoz, ahol fokozott biztonsági követelmények vannak érvényben, például petrolkémiai üzemekben, finomítókban, bányákban, vagy bármilyen más potenciálisan robbanásveszélyes környezetben. A termék nemzetközi szabványoknak való megfelelősége (IEC 60079-0:2009, IEC 60079-7:2009, EN/IEC 60079-18:2009, IEC 60079-31:2009, UL 60079-0, UL 60079-18, UL 60079-31, ANSI/ISA 12.12.01, CSA C22.2 No 213) és az INERIS 04ATEX9004U tanúsítvány garantálja a biztonságos működést. A szerelés egyszerű: a termék 22.5 mm átmérőjű furatba szerelhető, a rögzítés csavaros kapocsterminálokkal történik, amelyek 2x1.5 mm² kábelekkel (kábelvéggel) vagy 1x2.5 mm² kábelekkel (kábelvég nélkül) használhatók az IEC 60947-1 szabvány szerint.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Terméktípus: Nyomógombos tesztlámpa
Rövid terméknév: XB4
Előlap anyaga: Krómozott fém
Kiegészítő adatok
Rögzítőgyűrű anyaga: Zamak
Beépítési átmérő: 22 mm
Magasság: 30 mm
Szélesség: 46,2 mm
Mélység: 72 mm
Eszköz rögzítés: Rögzítőfurat - átmérő: 22,5 mm +/- 0,2 mm az IEC 60947-1 szerint
Rögzítési középpont: >= 30 x 40 mm (tartópanel) - vastagság: 1-6 mm
Beépítési mélység: 58 mm
Jelölések: II 2 GD, Ex tb IIIC Db, Ex db eb mb IIC Gb
Jelzőegység fej formája: Kerek
Lencse színe: Narancssárga
Kiegészítő információ: Bootolt (átlátszó szilikon)
Érintkező típusa és összetétele: 1 NO
Érintkező működése: Lassú bontás
Működési út: 1,657 mm (kapcsolási pont), 4,622 mm (állapotváltási pont), 4,452 mm (teljes út)
Működtető erő: 3,962 N
Mechanikai élettartam: 5.000.000 ciklus
Csatlakozások - kapcsok: Csavaros kapocs, 2 x 1,5 mm² kábelvéggel az IEC 60947-1 szerint, Csavaros kapocs, 1 x 2,5 mm² kábelvég nélkül az IEC 60947-1 szerint
Meghúzási nyomaték: 0,8-1,2 Nm az IEC 60947-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 415 V
Konvencionális szabad levegőáramú hőáram [Ith]: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges üzemi áram [Ie]: 1,9 A 380 V, AC, A600 szerint; 3 A 240 V, AC, A600 szerint; 6 A 120 V, AC, A600 szerint; 0,27 A 250 V, DC, Q300 szerint; 0,55 A 125 V, DC, Q300 szerint; 2,87 A 24 V, DC, Q300 szerint
Jelzés típusa: Folyamatos
Fényforrás: Integrált LED
Névleges tápfeszültség [Us]: 24-254 V AC/DC
Áramfelvétel: 2-10 mA
Élettartam: 100.000 óra
Környezeti feltételek
Védőkezelés: TH
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...+70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20...+75 °C
Túlfeszültségi kategória: I az IEC 60536 szerint
IP védettségi fokozat: IP66 az IEC 60529 szerint
Termék tanúsítványok: INERIS 04ATEX9004U
Por zóna: 21 - 22 zóna
Gáz zóna: 1 - 2 zóna
Termék adatok
Szélesség méret
30 mm
Hosszúság méret
46 mm
Magasság méret
72 mm