Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék kiemelkedő tulajdonsága a robusztus kialakítás, amely a krómozott fém előlapnak és a Zamak anyagból készült rögzítőgyűrűnek köszönhető. A zöld, kiemelkedő nyomógombfejet átlátszó szilikon védősapka borítja, amely lehetővé teszi jelölések, feliratok behelyezését, így rugalmasan alakítható a kezelőfelület. A nyomógomb 1 NO (egy záró) kontaktussal rendelkezik, amely 10 A névleges szabad levegőn mért termikus áramerősséggel büszkélkedhet. Az eszköz rugós visszatérítésű működési elvvel rendelkezik, ami biztosítja, hogy a gomb minden esetben visszatérjen alaphelyzetbe a megnyomás után.
A Harmony XB4BP381GEX nyomógomb beépítése egyszerű, szabványos 22 mm átmérőjű furatba szerelhető, amely az IEC 60947-1 szabványnak megfelelő. A rögzítőfurat ajánlott mérete 22,5 mm, a támaszpanel vastagsága 1-6 mm között lehet. A termék beépítési mélysége 58 mm, ami kompakt kialakítást tesz lehetővé különböző vezérlőpanelekben. A nyomógomb teljes méretei: 46,2 mm szélesség, 30 mm magasság és 72 mm mélység. A nyomógomb kerek fejkialakítású, ami esztétikus megjelenést biztosít a kezelőpanelnek.
Az elektromos csatlakoztatás csavaros kapocsterminállal történik, amely 2x1,5 mm² kábelér csatlakoztatását teszi lehetővé kábelvéggel, vagy 1x2,5 mm² kábelér csatlakoztatását kábelvég nélkül. A csatlakozókapcsok meghúzási nyomatéka 0,8-1,2 Nm között kell, hogy legyen. Az üzemi feszültségtartomány igen széles, az XB4BP381GEX nyomógomb 415 V névleges szigetelési feszültséggel rendelkezik. A termék különböző üzemi áramerősség értékekkel rendelkezik a feszültségtől függően: 1,9 A (380 V AC), 3 A (240 V AC), 6 A (120 V AC), illetve egyenáram esetén: 0,27 A (250 V DC), 0,55 A (125 V DC) és 2,87 A (24 V DC). A mechanikai élettartam kiemelkedő, 5 millió működési ciklus, ami hosszú távú használhatóságot biztosít ipari környezetben is.
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XB4
Terméktípus: Komplett nyomógomb
Rövid név: XB4
Szerelési átmérő: 22 mm
Porzóna: 21-22-es zóna
Gázzóna: 1-2-es zóna
Működtető típus: rugós visszatérítésű
Működtető profil: Zöld, kiemelkedő
Működtető kiegészítő információ: Védősapkás (átlátszó szilikon) címke behelyezéshez
Kontaktusok típusa és összetétele: 1 NO
Méretek és anyagok
Előlap anyaga: Krómozott fém
Rögzítőgyűrű anyaga: Zamak
Szélesség: 46,2 mm
Magasság: 30 mm
Mélység: 72 mm
Beépítési mélység: 58 mm
Eszköz rögzítése: Rögzítőfurat - átmérő: 22,5 mm +/- 0,2 mm az IEC 60947-1 szabványnak megfelelően
Rögzítési közép: >= 30 x 40 mm (támaszpanel) - vastagság: 1-6 mm
Jelölések és működés
Jelölés: II 2 GD
Ex tb IIIC Db
Ex db eb IIC Gb
Jelzőegység fej alakja: Kerek
Kontaktus működtetés: Lassú bontás
Pozitív nyitás: Nélkül
Működési út: 1,657 mm (kapcsolási pont)
4,622 mm (állapotváltozási pont)
4,452 mm (teljes út)
Működtetési erő: 3,962 N
Mechanikai élettartam: 5000000 ciklus
Elektromos paraméterek
Csatlakozások - kapcsok: Csavaros szorítókapcsok, 2 x 1,5 mm² kábelvéggel az IEC 60947-1 szerint
Csavaros szorítókapcsok, 1 x 2,5 mm² kábelvég nélkül az IEC 60947-1 szerint
Meghúzási nyomaték: 0,8-1,2 N.m az IEC 60947-1 szerint
Hagyományos szabad levegőn mérhető termikus áram: 10 A az IEC 60947-5-1 szerint
Névleges szigetelési feszültség: 415 V
Névleges üzemi áram: 1,9 A 380 V, AC, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
3 A 240 V, AC, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
6 A 120 V, AC, A600 az IEC 60947-5-1 szerint
0,27 A 250 V, DC, Q300 az IEC 60947-5-1 szerint
0,55 A 125 V, DC, Q300 az IEC 60947-5-1 szerint
2,87 A 24 V, DC, Q300 az IEC 60947-5-1 szerint
Környezet
Védőkezelés: TH
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40-70 °C
Üzemi környezeti hőmérséklet: -20-75 °C
IP védettségi szint: IP66 az IEC 60529 szerint
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: IEC 60079-0:2009
EN/IEC 60079-1:2009
IEC 60079-7:2009
IEC 60079-31:2009
UL 60079-0
UL 60079-1
ANSI/ISA 12.12.01
CSA C22.2 No 213
Terméktanúsítványok: INERIS 04ATEX9004U
Termék adatok
Szélesség méret
129,54 mm
Hosszúság méret
165,1 mm
Magasság méret
38,1 mm