Schneider Electric Harmony XACD - XACD24A0105 - Komplett függőkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A sárga színű, polipropilén anyagból készült, kettős szigetelésű készülékház IP65-ös védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, amely tökéletes védelmet biztosít por és vízsugár ellen. Az IK08 ütésállósági fokozat (EN 50102 szerint) garantálja, hogy a készülék ellenáll a kemény ipari környezetben előforduló mechanikai behatásoknak. A Schneider Electric XACD24A0105 függőkapcsoló intuitív kezelőfelülettel rendelkezik, amely egy 2-irányú nyomógombból és egy 30 mm átmérőjű vészleállító gombból áll. A 2-irányú gomb segítségével könnyen vezérelheted az emelés és süllyesztés funkciókat, míg a vészleállító gomb azonnal leállítja a berendezést vészhelyzet esetén.
A XACD24A0105 modell mechanikai élettartama rendkívül magas, 3 millió kapcsolási ciklus, ami hosszú távú, megbízható működést biztosít. A készülék kábelbevezetése lépcsőzött gumihüvellyel történik, amely 7-18 mm átmérőjű kábelek csatlakoztatását teszi lehetővé. A csavaros sorkapcsok 1×2,5 mm² vagy 2×1,5 mm² keresztmetszetű vezetékek bekötését teszik lehetővé kábelvéggel vagy anélkül. A készülék kompatibilis a ZB2BE102 vészleállító nyomógombbal, valamint az irányváltáshoz szükséges ZB2BE102 + ZB2BE101 kombináció is használható.
A műszaki paraméterek tekintetében a Schneider Electric XACD24A0105 függőkapcsoló 600V szigetelési feszültséggel (3-as szennyezettségi fokozat mellett) és 6kV lökőfeszültség-állósággal rendelkezik az IEC 60947-1 szabvány szerint. A konvencionális zárt hőáram értéke 10A. A készülék kapcsolási kategóriái: A600 AC-15 (240V/3A, 600V/1,2A) és Q600 DC-13 (250V/0,27A, 600V/0,1A) az IEC 60947-5-1 szabvány A függeléke szerint. A rövidzárlat elleni védelmet 10A-es gG típusú olvadóbiztosító biztosítja. A működtető erő 16N, a sorkapcsok közötti maximális ellenállás pedig 25 MOhm.
Schneider Electric Harmony XACD - XACD24A0105 - Komplett függőkapcsoló műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Harmony XAC
Termék típusa: Függő vezérlőállomás
Rövidnév: XACD
Állapot: Kifutó termék, elérhető 2026.03.31-ig
Műszaki adatok
Vezérlőállomás típusa: Kettős szigetelésű
Ház anyaga: Polipropilén
Vezérlés típusa: Intuitív
Áramkör típusa: Vezérlő áramkör
Ház típusa: Használatra kész, komplett
Alkalmazás: Egysebességű emelőmotor vezérlése
Motorindító típusa: Irányváltó
Összetétele: 1 db 2-irányú nyomógomb + 1 db vészleállító
Nyomógomb típus: Vészleállító nyomógomb Ø 30 mm, 1 NC reteszelő működésű
Első irányú gomb 1 NC + 1 NO emelés, lassú
Második irányú gomb 1 NC + 1 NO süllyesztés, lassú
Termék kompatibilitás: ZB2BE102 vészleállítóhoz
Mechanikus reteszelés: Mechanikus reteszeléssel
Állomás színe: Sárga
Csatlakozások - sorkapcsok: Csavaros sorkapcsok, 1 x 2,5 mm² kábelvéggel vagy anélkül
Csavaros sorkapcsok, 2 x 1,5 mm² kábelvéggel vagy anélkül
Szabványok és tanúsítványok
Szabványok: CSA C22.2 No 14
EN/IEC 60947-5-5
EN/ISO 13850: 2006
EN/IEC 60204-32
UL 508
Tanúsítványok: GOST
Védőkezelés: TH
Működési jellemzők
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...70 °C
Rezgésállóság: 15 gn (f= 10...500 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 70 gn az IEC 60068-2-27 szerint
Túlfeszültségi kategória: II. osztály az IEC 61140 szerint
IP védettségi fokozat: IP65 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK08 az EN 50102 szerint
Mechanikai élettartam: 3000000 ciklus
Kábelbemenet: Lépcsőzött bemenetű gumihüvely 7...18 mm
Kontakt kódjelölés: A600 AC-15, Ue = 240 V, Ie = 3 A az IEC 60947-5-1 A függeléke szerint
A600 AC-15, Ue = 600 V, Ie = 1,2 A az IEC 60947-5-1 A függeléke szerint
Q600 DC-13, Ue = 250 V, Ie = 0,27 A az IEC 60947-5-1 A függeléke szerint
Q600 DC-13, Ue = 600 V, Ie = 0,1 A az IEC 60947-5-1 A függeléke szerint
Hagyományos zárt termikus áram: 10 A
Névleges szigetelési feszültség: 600 V (3-as szennyezettségi fokozat) az IEC 60947-1 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV az IEC 60947-1 szerint
Érintkező működés: Lassan bontó
Maximális ellenállás a csatlakozók között: 25 MOhm
Működtető erő: 16 N
Rövidzárlat elleni védelem: 10 A biztosító gG típusú olvadóbiztosítóval
Névleges üzemi teljesítmény W-ban:
40 W DC-13 1000000 ciklusra, <60 ciklus/perc üzemi sebességnél 120 V-nál, 0,5 terhelési tényezőnél (induktív terhelés) az IEC 60947-5-1 C függeléke szerint
48 W DC-13 1000000 ciklusra, <60 ciklus/perc üzemi sebességnél 48 V-nál, 0,5 terhelési tényezőnél (induktív terhelés) az IEC 60947-5-1 C függeléke szerint
65 W DC-13 1000000 ciklusra, <60 ciklus/perc üzemi sebességnél 24 V-nál, 0,5 terhelési tényezőnél (induktív terhelés) az IEC 60947-5-1 C függeléke szerint
Fizikai jellemzők
Nettó tömeg: 0,425 kg
Termék adatok
Szélesség méret
123 mm
Hosszúság méret
315 mm
Magasság méret
91 mm
Mélység
118 mm