Schneider Electric Harmony XAC - XACD21A0101 - 1 kétirányú nyomógomb, NO érintkező
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
1 kétirányú nyomógomb, NO érintkező XACD21A0101 Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
122 mm
Hosszúság méret
316 mm
Magasság méret
92 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP65
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
101 mm