Schneider Electric Harmony K1, K2 - K63H014UP - Kézikapcsoló, 63A, 4P, 2fok., átkapcsoló
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A K63H014UP kapcsoló a Harmony K termékcsaládba tartozik, amelyet a Schneider Electric kifejezetten az igényes ipari környezetben való használatra tervezett. A 64x64 mm-es előlappal rendelkező készülék előlapi szerelésre készült, és 4 rögzítőfurattal egyszerűen beépíthető kapcsolótáblákba vagy vezérlőpanelekbe. Az IP40-es védettségi szint megfelelő védelmet biztosít a por és egyéb szennyeződések ellen, így ideális választás gyártóüzemekben, energiaelosztó rendszerekben vagy ipari vezérlőközpontokban.
A 63 amper névleges áramerősségű kapcsoló kiváló elektromos tulajdonságokkal rendelkezik. A készülék 690 V névleges szigetelési feszültséggel (Ui) és 6 kV névleges lökőfeszültség-állósággal (Uimp) büszkélkedhet, ami kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot biztosít. A kapcsoló rövidzárlati árama 10000 A, rövidzárlati védelme 80 A-es gG típusú biztosítékkal megoldható. A pozitív nyitású érintkezők és a lassú megszakítású működés tovább növeli a készülék megbízhatóságát és biztonságát. A csatlakoztatás csavaros kapcsokkal történik, amelyek 2 x 16 mm² tömör vagy 2 x 10 mm² rugalmas vezetékek befogadására alkalmasak, 2,5 Nm meghúzási nyomatékkal.
Schneider Electric Harmony K1, K2 - K63H014UP - Kézikapcsoló, 63A, 4P, 2fok., átkapcsoló műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Harmony K
Terméktípus: Komplett kézikapcsoló
Komponens neve: K63
Termék jellege: Átkapcsoló kapcsoló
Műszaki paraméterek
Névleges áram [Ith]: 63 A
Pólusok száma: 4P
Kapcsolási szög: 30°
Kapcsolási pozíciók: Balra: 330°, Jobbra: 30°
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V (3-as szennyezettségi fokozat) IEC 60947-1 szabvány szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 6 kV az EN 947-1 és IEC 947-1 szabvány szerint
Rövidzárlati áram: 10000 A
Rövidzárlati védelem: 80 A gG típusú biztosíték
Érintkezők működése: Lassú bontás
Pozitív nyitás: Van
Mechanikai élettartam: 300000 kapcsolási ciklus
Fizikai jellemzők
Szerelési mód: Előlapi szerelés
Rögzítési mód: 4 furat
Kézikapcsoló fej típusa: 64 x 64 mm előlappal
Működtető típusa: Fekete markolat
Markolat lezárási lehetőség: Nincs
Jelölés: Fém alaplapon, 1-2 fekete jelöléssel
Visszatérési funkció: Nincs
Kikapcsolt pozíció: Nincs kikapcsolt pozíció
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szabvány szerint
Csatlakoztatás
Elektromos csatlakozás: Csavaros kapcsok rugalmas vezetékekhez, kapacitás: 2 x 10 mm²
Elektromos csatlakozás: Csavaros kapcsok tömör vezetékekhez, kapacitás: 2 x 16 mm²
Meghúzási nyomaték: 2,5 N.m
Környezeti jellemzők
Szabványok: IEC 60947-3
Védőkezelés: TC
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...55 °C
Tárolási hőmérséklet: -40...70 °C
Túlfeszültség-kategória: II. osztály az IEC 60536 és NF C 20-030 szerint
Tanúsítványok
Terméktanúsítványok: CULus 120 V 3 LE 1 fázis
Terméktanúsítványok: CULus 480 V 25 LE 3 fázis
Terméktanúsítványok: CULus 240 V 7,5 LE 1 fázis
Terméktanúsítványok: CULus 240 V 10 LE 3 fázis
Termék adatok
Szélesség méret
75 mm
Hosszúság méret
160 mm
Magasság méret
75 mm